Civic FC5 Lpg ruhsata işletmek.

Merhabalar arkadaslar yeni ogrendim arac lpg li oldugu icinde 15 gun icerisinde muayeneye sokmam gerekiyormus.acaba bu islemden normal muayene gibi islem alirlar mi.

Alıyorlar 193 diye hatırlıyorum ruhsat almadıysan sonra ruhsatı elden alıyorsun. Ruhsatı aldıysan muayeneden sonra ruhsat değiştirmek için ruhsat yaprağına ücret alırlar.

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar arkadaslar yeni ogrendim arac lpg li oldugu icinde 15 gun icerisinde muayeneye sokmam gerekiyormus.acaba bu islemden normal muayene gibi islem alirlar mi.
Aracınızı sıfır alırkenmi lpg taktırdınız? Yoksa ruhsat çıktıktan sonramı taktırdınız?

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yeni honda civic fabrika cikisi lpgli tum onayli evraklari verdiler sizdirmazlik v.s ama bunlari muayene istasyonundanda onaylayip belge vereceklermis 15 gun icinde onunlada ruhsati gidip alacakmisim.bayiden ucretsiz demislerdi ama biraz arastirdim cogu kisi 193 tl diyor.

Aracınız
çok saçma, bayi sana aracı teslim etmeden önce zaten muayene istasyonuna arabayı götürüp muayene ettiriyor, sen 0 aldığın arabaya direk binersin, LPG'li araç alıyorsun birde onunlamı uğraşıcan..
ben muayene istasyonunda çok gördüm 0 civic çekici ile gelmiş muayene edip götürüyorlardı.

Arkadaslar bizim bu yaptigimiz tescil islemi degilmi bugun randevu aldim muayene ucretli sizinki tescil islemi ucret yok dediler.

Aracınız
Lpg takılınca muayene suresi 2 yıla durmuyormuydu ya arkadaslar. 2014aralık aracımın muayenesi için randevu aldım ruhsata bi baktım 2017aralık yazıyo..bu işten bişey anlamadım bilen varmı..

Ben sıfır araç aldığımda (Antalya Eysa) montaj bitince çekici ile muayeneye götürüldü ve ben 2 sene sonra muayeneye gittim. Bayi çekici ücreti ve muayene-ruhsat ücreti ödememek için sizi bu masrafa ve zahmete sokmuş. hangi bayiden aldınız? Bayi aynı zamanda brc bayiliği yokmuydu?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri