Yeni Honda Cıvıc Hakkında Düşünceleriniz ?

Aracınız
Hocam sıfır Fd6 ve suan sıfır aldıgım fb7 kullanıcısı olarak Fd6 nın neyini bwğeniuosunuz anlamış değilim..:)) donanım konfor yakıt yerden yuksek olması makyajlı kasanın gorunusu...arka kısma ufak dokunuşlar yaparsak 10 numara değilmi fb7ler..bomboş aractı ya Fd6 lar.benim fikrim tabi...

maluus

0
Hondacılar tatmin olmuyor ?

Enviado desde mi Nexus 5X mediante Tapatalk

Sefa

0
1.5 turbo motor yok gelmicekmiş 1.6 125 hp eski civic motoru cvt şanzıman 78000tlden başlıcak premiumu

Aracınız
En ful donanimi 95bin olcak. Acaba lpgli bir arac alinirmi ? cunku muadil markalarin en ful dizel otomatigide zaten ayni fiyatta. Ornek en ful dizel skoda octavia otomatik , yeni astra dizel.otomatil, leon otomatik vs. Hepsinin dizel fulunu hondanin lpgli ful fiyatina alabilirsin. Hatta ustune 3-5 daha korsan en ust donanim golf 7 dizel otomatik de alinabilir!!!!!!!!!

Lenovo K50a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Fd6 begenisi kasa goruntusunden bahsediyorum onun disinda hondaya yakismayan onlarca ozellik var tek iyi yani. Fabrikasyon lpg bence onun disinda komple bitti gozumde 2016 fb7 executive eco otomatik kullanicisiyim. Ayni ozelliklerin yeni kasasini dusundum. 6 ay sonra arabayi 0 liyim yine dedim ama. Ayni ozelliklerde 95.000 cok ucuk honda icin. Fb7 yi satarsam kesinlikle bmw ye donecegim.

Trust

0
Aracınız
Koşa koşa alacaksınız
Hiç unutmam yıllar önce okulunu bitirip mesleğini eline alan amca oğluna dayının kızını alalım sana dediler . Oda dayımın sümüklü kızına mi kaldım ben dedi.
Başka biriyle nişan attı sonra yine dayısının kızına kaldı ya la şimdi üç çocukları var

Koşa koşa alacaksınız
Hiç unutmam yıllar önce okulunu bitirip mesleğini eline alan amca oğluna dayının kızını alalım sana dediler . Oda dayımın sümüklü kızına mi kaldım ben dedi.
Başka biriyle nişan attı sonra yine dayısının kızına kaldı ya la şimdi üç çocukları var

Kosa kosa gidip alacak olanlara uzulurum sadece. Sadece kasa yenileyeceksin ayni motoru dayayacaksin ustune ustluk cvt sanjimanla zaten az olan o torkuda iyice oldureceksin ve millette kosa kosa gidip alacak. Parasina yazik etmis olur alan. Arkadasin birisi yazmis dizel full arac alirsin o paraya demis hakkatende dogru soylemis. Dsg den dili yanmis birisi olarak su aractan kurtulup tekrar Dsg li bir arac almayi bile dusunur oldum. Ya en azindan adamlarim araclarinda konfor var malzeme kalitesi var. En basitinden adamlarin bakim araligi 15 bin km ve bakim fiyati 500-600 arasi degisiyor icinde yakit filtresi degisimi bile oluyor bu fiyatin ve dikkatinizi cekerim bu arac dizel bir arac. Bizde burda 600 e bakim yaptirana oo ucuz yaptirmissin diyoruz. Ya bizim 30 bin km de 3 kere girip 1800 bayildigimiz rakama adam 2 kere bakima girip 1000 lira para oduyor. Tamam Dsg sanjiman sorunlu diyoruz ama adamlar surekli servis bakimli olursa ondada iyi niyet falan ayagina ucuz yollu hallediyorlar isini. Ya en azindan arabaya bindigini hissediyorsun yeminle suanda kendimi teneke kutusu kullaniyor gibi hissediyorum. Malzeme kalitesi desen yerin dibinde konfor desen yok bir suru kronik hastaligi var aracin. Ama yorumunda haklisin millet yine kosa kosa alacak bir bakmissin 90 dan satilan aracin iki sene sonra ikinci el fiyati 90 olmus.

Trust

0
Aracınız
Bu donanıma bu fiyata başka araba yok. Dsg yüzünden artık servisler noter tasdikli imza alıyorlar sosyal medyada yada başka yerde paylaşım olmasın diye almanya'da 10 yıl garanti veren vw burada aynı sistemi neden uygulamıyor? Kimse suçsuz değil. Hepsinin içine girince bi pisliği mutlaka var. [MENTION=3316]senkron[/MENTION]

Bu donanıma bu fiyata başka araba yok. Dsg yüzünden artık servisler noter tasdikli imza alıyorlar sosyal medyada yada başka yerde paylaşım olmasın diye almanya'da 10 yıl garanti veren vw burada aynı sistemi neden uygulamıyor? Kimse suçsuz değil. Hepsinin içine girince bi pisliği mutlaka var. [MENTION=3316]senkron[/MENTION]

Tamam hocam dsg olayinda haklisin octaviadan gecis yaptim ben hondaya sirf dsg yuzunden ama gecmez olaymisim. Aracin sifiri en fullu 94 bin tl civari panaromik falanda ekletsen 97 ye falan alinabiliyor hemde dizel bir arac fiyati bu. Dsg yide atiyorum sana 10 bin fiyat cekiyorlar ya surekli servise gelmissiniz hadi sizi iyi niyet kapsamina sokalim diyip 1000-2000 neyse cozuyorlar...Ama arac yayla gibi malzeme kalitesi guzel surus keyfi apayri zaten. Basinca gidiyor makine..

Geri