ARKADASLAR yardımcı olursanız iyi olur:D

Aracınız
Arkadslar yeni honda aldım 2010 elegant bu aracın anahatarıdakı kapı acma tuşuna basınca dörtlüler yanmıyor kapatıncada yanmıyor dolayısıyla ben uzaktan kilite bastımı kapanım kapanmadıgını anlamıyor..... Yani gizli ayarları mı var 2012 de yanıyor oda yeni aldı yardımcı olursanız iyi olur tŞKEderimm NOT: SAKARYADA oturyorum o civarda bilginiz Güvenilir honda ustası var mı?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kaput veya bagaj acik kalmis olabilir mi
Kontrol edin. Ben bazen kaputu veya bagaji tam kapatmayi unutuyorum o zaman ayni.dedigin gibi oluyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bende şunu ekliyeyim kaput kilidine bağlı bir switch kablosu var bu kablo yerinden çıkmış olabilir.

Arkadslar yeni honda aldım 2010 elegant bu aracın anahatarıdakı kapı acma tuşuna basınca dörtlüler yanmıyor kapatıncada yanmıyor dolayısıyla ben uzaktan kilite bastımı kapanım kapanmadıgını anlamıyor..... Yani gizli ayarları mı var 2012 de yanıyor oda yeni aldı yardımcı olursanız iyi olur tŞKEderimm NOT: SAKARYADA oturyorum o civarda bilginiz Güvenilir honda ustası var mı?

Kardeşim aynı dediğin gibi bende yeni araç aldım kilitleyince açınca hicbir sinyal ışığı Yok çözüm bulursan lütfen bana da ulaş bu arada malatya dayım ankaradan aldım aracı iki hafta önce benden önceki sahibide sakarya dan almış plaka sakarya hala :)

Ben sorunumu cozdum az önce kafaya koydum yaptım çok şükür kaput sensörünün soketini söktüm çalıştı sinyaller bende alarm da çalışmıyordu oda çalışıyo şimdi sensor bozulmuş sanırım soketi çıkarınca düzeldi tavsiye ederim dene kardeş

Kaput kilitinin altına giren bi kablo var ordan takip et 10 cm ilerde soket var ordan çıkar soketi çalışır yada bagaj sensoru arızalı da olabilir bagajada aynı işlemi uygularsan düzelebilir bende çalıştı

Geri