Lpg

Aracınız
Arkadaşalar Araç üzerindeki LPG nin serviste takılıp takılmamasının önemi yok önemli olan ECO motor olması yani fabrika çıkışı lpg için hazırlanmış motor arac eco olup hiç lpg takılmamışta olabilir. eco larda motor kapagı üzerinde bir plastik korucu daha var resmini çekebilirsem atarım. Gerisi boş ben sıfır alsam prins lpg takarım benim aracım eco ama lovato lpg takılı üst devirlerde cok zorlayınca ve lpg de az sa depoda direk benzine atıyor. Prins te hiç böle sıkıntı cekmemiştim.

Aracınız
Geçen hafta erzurum servise gittiğimde aracımın 2014 otm. Premium olduğunu ancak aracımın eco mu değilmi yada pabrikasyon lpg mi olduğumu nasıl anlaşılır diye sordum. Orda serviste ki çalışan lpg enjektörlerinin arka tarafında bi boru gibi bişey gösterdi motora inen bu pabrikasyon olduğunu bu işle lerin fabrikada yapıldığı daha sonra serviste buba göre lpg montajı yapıldığını söyledi. Fabrikasyon olmasayadı enjektörlerin ordan delik açılırdı oda üst tarafta olur gözle görülürdü dedi yani aracım eco fabrikasyon lpg uyumlumuş . Anlattığım montajın resmini çekip atarım buraya

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri