2013 model honda civic sedan smart elegance satılık

Aracınız
Arkadaşım aracım Smart modelidir en dolu olandır O yüzden fiyat normal diye düşünüyorum

HUAWEI MATE 8 CİHAZIM DAN SONRA GÖNDERİLDİ

Aracınız
Sonra bir şey daha ilave etmek isterim Ben özel bir firmada elektrik elektronik mühendisi olarak çalışıyorum ev ile iş yeri arası yaklaşık 10 kilometredir aracımız Sadece bu mesafede kullandım Ve akşamları da kapalı otoparka park etti özellikle kışın aracım yağmur görmedi desem Hani Yalan Söylemiş olmam Ayrıca araç o kadar itinalı bakılmıştır ki içimde toz dahi bulamazsınız ve aracın içinde kendi pastalarını ilaveten 3D paspas vardır ve bagajda da 3D bagaj havuzu vardır

Aracınız
Hocam, evet araçlarımız hepimiz için özel ve bu nedenle özenle kullanıyoruz. Forum üyesi olan insanlar genellikle böyle. Lafımız yok. Evet smart paket de olabilir araç, km 'de yaşa göre uygun olabilir. Kabul. Hata söz konusu değil, kabul. Bunlar on numara ama gelelim piyasa fiyatına. Biz ne kadar özen göstersekte sonuçta fiyatı alış-satış dengesi belirliyor. Bu fiyata biraz beklersiniz gibime geliyor. Hayırlısı olsun, hayırlı satışlar.

Aracınız
Bu arada yorum yazan ilgi gösteren tüm arkadaşlarıma yürekten selamlar , çok sağolun.

Hocam, evet araçlarımız hepimiz için özel ve bu nedenle özenle kullanıyoruz. Forum üyesi olan insanlar genellikle böyle. Lafımız yok. Evet smart paket de olabilir araç, km 'de yaşa göre uygun olabilir. Kabul. Hata söz konusu değil, kabul. Bunlar on numara ama gelelim piyasa fiyatına. Biz ne kadar özen göstersekte sonuçta fiyatı alış-satış dengesi belirliyor. Bu fiyata biraz beklersiniz gibime geliyor. Hayırlısı olsun, hayırlı satışlar.
Kesinlikle bu fiyata satamazsınız, 56-60 arası gider.

Hayırlı olsun hocam.
Fb7 ler 60 altında satilmaz helede ocaktan sonra sıfırlardaki artis 2. Elde de canlilik katacaktir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Sağol kardeşim Umarım tüm arkadaşlar araçlarını değerlerinde satarlar

Geri