Lpg taktırma

Aracınız
Arkadaşlar aracıma lpg taktırıcam markanın brc olmasını istiyorum çünkü brc nin fc5 için tam uyumlu kit i var ama istanbulda birsürü brc bayisi var hangisi iyi hangisinin işçiliği daha güzel karar veremiyorum bildiğiniz tavsiye edebiliceğiniz bir bayi varmı acaba ? Aracım elegans lgg göstergesini eco lar gibi ekrana kodlıyabiliyolarmı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar aracıma lpg taktırıcam markanın brc olmasını istiyorum çünkü brc nin fc5 için tam uyumlu kit i var ama istanbulda birsürü brc bayisi var hangisi iyi hangisinin işçiliği daha güzel karar veremiyorum bildiğiniz tavsiye edebiliceğiniz bir bayi varmı acaba ? Aracım elegans lgg göstergesini eco lar gibi ekrana kodlıyabiliyolarmı ?

Çiftkurtlar hondada taktırdım ama ümraniyede candan mühendislik var youtube yazın ordan araştırın çok iyiler ve bilgililer arkadaşım taktırdı kendi aracına ilgi alaka süper dedi aramakta fayda var servis çok para alıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
Dudullu sanayide üçel otogaz dönüşüm yerleri var ve istanbulda en uygun fiyata takan yer. Nerdeyse bütün bayileri aradım ve en iyi rakamı bana orası verdi. İşçiliği ve mekanın ilgisi iyidir. Dilerseniz özelden numarasını verebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri