Trim Sesleri

Aracınız
Hayırlı pazarlar herkese

Benim aracı çoğunuz biliyorsunuz 35 binde bugün alalı tam 1 sene oldu.Cogunluk uzun yolda o km yapıldığı icin arac yorulmuş sayılmaz zaten 30 binde ki aracında yorulması biraz basit kaçar :)

Şimdi hep mi vardı ben mi fark etmedim bilmiyorum ama trim seslerinde artış var kapılardan bazen yüksek hızlarda değişik bir ses geliyor çok kısık ve ince ama rüzgar sesi değil.Navi tattırdığımız yerden geliyor yanı oralardan biryerlerden geliyor naviden olabilir diye düşünüyorum.Sizlerde bu trim sesi olayı nedir ? Özellikle kareli yol deseni varya küçük beldeler de o yollarda çok fazla ses alıyorum veya art arda olan çukurlarda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı pazarlar herkese

Benim aracı çoğunuz biliyorsunuz 35 binde bugün alalı tam 1 sene oldu.Cogunluk uzun yolda o km yapıldığı icin arac yorulmuş sayılmaz zaten 30 binde ki aracında yorulması biraz basit kaçar :)

Şimdi hep mi vardı ben mi fark etmedim bilmiyorum ama trim seslerinde artış var kapılardan bazen yüksek hızlarda değişik bir ses geliyor çok kısık ve ince ama rüzgar sesi değil.Navi tattırdığımız yerden geliyor yanı oralardan biryerlerden geliyor naviden olabilir diye düşünüyorum.Sizlerde bu trim sesi olayı nedir ? Özellikle kareli yol deseni varya küçük beldeler de o yollarda çok fazla ses alıyorum veya art arda olan çukurlarda.

Aracımı ilk aldığım günden beridir var o lanet trim sesi.malzeme kalitesinin düşüklüğünden kaynaklanıyo diye yazıyor forumlarda.10 bin bakıma gittiğimde servise bildirdim.paket taş ve sıcak asfaltta denedik ses gelmedi.cep telefonunuza sesi kaydedin gelin dediler ancak çözümü olduğunu düşünmüyorum. Soğuk asfaltta daha fazla geliyor bende

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Evet sert plastikten dolayı kaynaklanıyor çabuk esneme yapıyor servise 30bin bakımında bende belirttim aracı bırakın 2 gün inceleyelim diyorlar :)

Kronik bi sorun değil diyolar,toz da kondurmuyolar :) bi de havalar soğumaya başladı. Daha fazla duyacağız o sesleri

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Seslerin azaltmak için trim parçalara bakım ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim, sesler azalacaktır emin olabilirsiniz.

Nerden geldiğini anlıyamıyorum. Elimle sabitlemediğim parça kalmadı yinede o sesi engelleyemedim. Göğüslüğün içerisinden geliyor sanırım.

Aracınız
Seslerin azaltmak için trim parçalara bakım ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim, sesler azalacaktır emin olabilirsiniz.

O bahsettiğiniz ürünleri nerden temin edebiliriz ? Önerdiğiniz bir marka varmıdır.Bugun gidip deneyelim :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bende vardı önceleri öyle ufak bir trim sesi, direksiyon kutusu değişti problem gitti. 1 buçuk sene felan geçti şimdi de başka bir ses var bulamıyorum. Ne kadar plastik varsa hepsi bizim arabalarda her yer plastik . Bunaltmaya başlıyor artık yavaş yavaş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende vardı önceleri öyle ufak bir trim sesi, direksiyon kutusu değişti problem gitti. 1 buçuk sene felan geçti şimdi de başka bir ses var bulamıyorum. Ne kadar plastik varsa hepsi bizim arabalarda her yer plastik . Bunaltmaya başlıyor artık yavaş yavaş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracınız kaç model ve garanti kapsamındamı değişti acaba?

Geri