2016 executive e ne kadar ödemek akıllıca olur?

Aracınız
Arkadaşlar ben arabayı değiştireceğim ama bakıyorum millet fiyatları gazladılar gazlıyor. İlanı bugün 95000 e veriyor iki-üç kişi baktı arıyor Fiyatı 96-97 ye çıkartıyor. Ben istediğim rengi bulursam LPG'li almak için bekliyorum ama sizin fikriniz nedir? Ne kadar vermek ideal? 20000 i geçmemiş bir araba için.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar ben arabayı değiştireceğim ama bakıyorum millet fiyatları gazladılar gazlıyor. İlanı bugün 95000 e veriyor iki-üç kişi baktı arıyor Fiyatı 96-97 ye çıkartıyor. Ben istediğim rengi bulursam LPG'li almak için bekliyorum ama sizin fikriniz nedir? Ne kadar vermek ideal? 20000 i geçmemiş bir araba için.

İkinci elin uçmasının nedeni Honda bayilerinin burunlarından kıl aldırmıyor olması, 1 TL bile indirim yapmayarak istediğiniz renkteki aracı da bayide bulamamanız, durum böyle olunca da ikinci el fiyatları neredeyse sıfırı ile eş değer hale geliyor. Sıfır fiyatı 94300 olan elegance otomatiğin ikinci el fiyatları 93000 civarı :)
Bence benzinli ikinci el alın lpgyi kendiniz taktırın dizel farkı gibi lpg farkı vermek bana mantıksız geliyor.

Aracınız
Benim arabayı alırken de öyle yapmışlardı. Kapı yazılarını ancak koparabilmiştim.
Aslında sorun sürekli zam yapıyorlar. Lansman fiyatına tamam hakkı diyordum ama ben artık bu paraları civic in hak etmediğini düşünmeye başladım. Executive de daha oto kararan ayna Yok vw da baz model de bile var ki daha neler neler. Focus ve corolla da kasaları yenileseydi böyle olmazdı

Geri