Sizin araçta böylemiydi

SERKUT

0
Aracınız
Ağustos ayında aracımı İstanbul Mutluhan plazadan teslim alırken koltukların tümü poşetliydi, ben çıkarmalarını istedikten sonra söktüler tüm poşetleri.

Aracınız
Biraz iyi niyetli düşündüm sadece aklıma kötü birşey getirmek istemedim ama bide 1 bucuk aydır araç bekliyorum eski araçımıda bayiye vermiştim araçsızlık zordu aldım direk ama kapının ittiğinzde kapanmaması ve benzin kapağının dışarda durması sinir bozucu oldu arabayı test etmeden aldığım gibi alırkende çoğu şeyine bakmadan teslim aldım bi servise gideyim haftya bakalım ne diyecekler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vites cevresini ben kendim söktüm ama bir kaç güne kalmadan çizildi,sağ ön kapı bendede sert kapatılmadan kapanmıyor.1000 km kontrolünde söyledim ilgilenmediler bile. Bunlar olağan şeyler maalesef

Ben sıfır alırken koltuk naylonları kalsın dedim sadece onlar kalmıştı diğer hiç birşey kalmamış ha birde güneşlikler naylonlu idi ve hala çıkarmadım o naylonları poşetleri duruyor

Kapılar hepsi zor kapanıyor yani hafif itmekle okunda nedeni fitiller Yen'i olduğu için biraz öyle kapanır daha sonda hafif itme ile kapanır

Geri