Aracımin cami çatladı :(

Arkadaşlar bugün park halindeki aracıma çivi atmışlar yada biryerden düşmüş bilemiyorum.ancak cam çatladı.
Kasko 10 ekimde doluyor.yeni kasko policesi kesildikten sonra mi yeniletsem cami? Yoksa beklemeden yaptırsam mi? Bu arada erzurum honda halk kasko ile anlaşmalı değil.once parayı ödeyip sigorta şirketinden alicam.
Hasarsızlık derecesi korunuyor bunu biliyorum ancak yine de şimdi yaptırsam fiyatlarda oynama oluyor dedi sigortacim.
84b7b7fd32122cdeb5328ab7db674bbd.jpg

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Devamlı her yerde belirttiğim durum..yeni kasa araçların camları çok hassas..dıştan şeffaf film yaptırın mutlaka.sigortacınızı dinleyin.

ENSAR

0
Arkadaşlar bugün park halindeki aracıma çivi atmışlar yada biryerden düşmüş bilemiyorum.ancak cam çatladı.
Kasko 10 ekimde doluyor.yeni kasko policesi kesildikten sonra mi yeniletsem cami? Yoksa beklemeden yaptırsam mi? Bu arada erzurum honda halk kasko ile anlaşmalı değil.once parayı ödeyip sigorta şirketinden alicam.
Hasarsızlık derecesi korunuyor bunu biliyorum ancak yine de şimdi yaptırsam fiyatlarda oynama oluyor dedi sigortacim.
84b7b7fd32122cdeb5328ab7db674bbd.jpg

Bence acenteyi değilde direk sigorta şirketini ara.Halkbank çalışanıyım.Cam hasarsızlık indirimini bozmuyor bizde(çoğunda) yani senede bir tane ön cam değişimi hakkın var.Hatta örneğin bir hasar oluştu ve bu hasar tutarı araç rayiç bedelinin %5ini gecmezse yine hasarsızlık indirimi devam ediyor.(en azından halk sigirtada)bence hemen değiştir camı.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bence acenteyi değilde direk sigorta şirketini ara.Halkbank çalışanıyım.Cam hasarsızlık indirimini bozmuyor bizde(çoğunda) yani senede bir tane ön cam değişimi hakkın var.Hatta örneğin bir hasar oluştu ve bu hasar tutarı araç rayiç bedelinin %5ini gecmezse yine hasarsızlık indirimi devam ediyor.(en azından halk sigirtada)bence hemen değiştir camı.

Ya o konuda problem yok.hasarsizlik bozmuyor.sadece merak ettiğim şu.bana söylenen bozmasa da sigorta şirketi bir sonraki poliçe de biraz daha yukseltiomus fiyatları.bunu da tecrübeye dayanarak soluyorum dedi

ENSAR

0
Ya o konuda problem yok.hasarsizlik bozmuyor.sadece merak ettiğim şu.bana söylenen bozmasa da sigorta şirketi bir sonraki poliçe de biraz daha yukseltiomus fiyatları.bunu da tecrübeye dayanarak soluyorum dedi

Yıllık izindeyim şu anda ama inşaallah yarın halk sigortayı arayıp senin için sorarım.Digerleri nasıl falan diye arzu edersen hocam.

Ayrıca halk sigorta cam hasar klozunda muhakkak %20 muafiyet veriyor.yani her koşulda camın bedelinin %20 sini odetiyor.

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun aynı durum başıma geldi için çok rahat olsun . İlk demem gereken aracını kasko şirketinin anlaşmalı olduğu cam cı dışında yaptırırsan muhafiyet yersin sigorta poliçeni okursan ilk 1 yıl içinde aracım 1 yaşını doldurmadan istediğin yetkili serviste yaptırabiliyosun hiçbir şekilde kasko bozulmuyo paranı kurşu kuruşuna hesabına yatırıyolar banada bu durumu Honda CEM in hasar bölümündeki bir hanımefendi söyledi aklınızda bulunsun aracınız 1 yaşını geçmeden değiştirin eğer kasko yenilendikten sonra yaparsan istediğin serviste yaptırırsan muhafiyet yersin en azından kaskon dolmadan honda yetkili servisinde yaptır en azından orjinal olur ve hiç bişey e karışmıyosun iban numarası veriyosun 20 gün içinde paran hesabına yatıyo tekrardan geçmiş olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri