Balık Sırtı Anten ve Cam Filmi

Aracınız
İnternette satılan balık sırtı anteni alıp direk kendim yapıştırabilir miyim? Gerçekten anten işlevi görmüyor sanırım bir bağlantısı vs var mı?

Cam filmi yaptırmanın garantiyi etkileyen bir durumu yoktur diye tahmin ediyorum. İstanbul Anadolu yakasında cam filmi için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Cam filmi arka cam ile beraber 5 cama yapılıyor dimi? Ön yan camlara yapmanın bir sakıncası var mı?

Aracınız
İnternette satılan balık sırtı anteni alıp direk kendim yapıştırabilir miyim? Gerçekten anten işlevi görmüyor sanırım bir bağlantısı vs var mı?

Cam filmi yaptırmanın garantiyi etkileyen bir durumu yoktur diye tahmin ediyorum. İstanbul Anadolu yakasında cam filmi için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Cam filmi arka cam ile beraber 5 cama yapılıyor dimi? Ön yan camlara yapmanın bir sakıncası var mı?

ben cinden getırdım balık sırtını ama beyaz olmasına ragmen ton farkı oldu balık sırtında bakarak almanı tavsıye ederım.. kendın takabılırsın cok basıt ama sagına soluna metre ıle olcmen lazım, anten ıslevı calısmıyor sadece süs ıcın kullanıyorsun..

cam fılmı garantıyı bozmuyor

cam fılmı genelde 5 yere yapılıyor zevk meselesi.. ben ön yan camlara 1 numara arka ıkı cam ve arka cama 2 numara yaptırdım memnunum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Balık sırtı sadece aksesuar, anten arka camın içerisinde yer alıyor, linkte FB7 kasa için uygulamalar anlatılıyor inceleyebilirsiniz.
Cam filmi için de ikinci linki inceleyebilirsiniz.

https://www.civictr.com/showthread.php/2394-Civic-fb7-Köpek-balığı-sırtı-anteni

https://www.civictr.com/showthread.php/6781-Cam-Filmi-Tamam

Geri