İ-Mid Ekranına Cep Telefonu Görüntüsü Bağlama

V_K

0
Aracınız
Arkadaşlar öne plaka altına bir kamera koysak bunun görüntüsünü imid e aktarabilir miyiz bir switch koysak ön kamerayı aktif etmek için mümkün mü böyle bir şey sizce

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar öne plaka altına bir kamera koysak bunun görüntüsünü imid e aktarabilir miyiz bir switch koysak ön kamerayı aktif etmek için mümkün mü böyle bir şey sizce

Belki mümkündür ama yaptırabileni hiç duymadık.

yiğit

0
Belki mümkündür ama yaptırabileni hiç duymadık.

sky67a yapmıştı bu dediğinizi. hatta panjurun içinden delik açıp kamerayı orada gizlemişti. içeride de bir anahtar yaptırmış ve istenildiğinde aktif olup imed ekranına görüntü verebiliyordu.
çok uzun süreli açık kalırsa ısınma sorunu olmaması için anahtarlı sistem yapmıştı.

ben böyle yapıldığını hatırlıyorum, eksik yada yanlışım yoktur umarım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
sky67a yapmıştı bu dediğinizi. hatta panjurun içinden delik açıp kamerayı orada gizlemişti. içeride de bir anahtar yaptırmış ve istenildiğinde aktif olup imed ekranına görüntü verebiliyordu.
çok uzun süreli açık kalırsa ısınma sorunu olmaması için anahtarlı sistem yapmıştı.

ben böyle yapıldığını hatırlıyorum, eksik yada yanlışım yoktur umarım.

Hocam orada yapılan işlem ön kamera görüntüsünün navigasyon ekranına aktarılmasıydı, i-mide görüntü aktarılmasını kimse denemedi.

ANGANS

0
Aracınız
Arkadaşlar telefonlarınızın marka model fark etmez. "screen mirroring" özelliği olmak zorunda. Bu parçaları taksanız dahi bu özellik olmadan işe yaramıyor.

Bu işi servisler yapsa baya talep olur bence

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vk74

0
Aracınız
Öne kamera koyup o görüntüyü imide aktarabilsek mesela ön park sensorlerindeki gibi frene basinca aktif olsa elektrigi frenden alsak 20 sn filan ısınma da olmaz telefonu da imide baglayabilirsek wireless filan bi şekilde özellikle navigasyon için on numara olur cogu yere ozellikle buyuksehirlerde googlemaple gidiyorum imid en iyi yer

Geri