Titreme

Araç durduğu yerde titreyerek çalışıyor 1.vitesten 2. Vitese geçene kadarda titreme ve uğultu sesi var ekstra egzoz var gibi araç 2010 otomatik sorun nedir acil bilgi lazım bu şekil kullansam birşey olurumu uzun yolda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SKY_80

0
Aracınız
Merhabalar. Öncelikle bu FD5, FD6 vs. kasa hangi modeller içindir. Aslında soruyu şöyle değiştireyim. 2017 Civic Rs hangi kasa olarak geçiyor? Benim aracımda (Civic RS) sürücü tarafındaki konsolda titreme var. Rahatsız edici bir ses çıkartmakta. Elimle konsola (sürücü tarafındaki klima havalandırması) bastırdığımda ses kesiliyor. Başına böyle bir durum gelen var mı acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar. Öncelikle bu FD5, FD6 vs. kasa hangi modeller içindir. Aslında soruyu şöyle değiştireyim. 2017 Civic Rs hangi kasa olarak geçiyor? Benim aracımda (Civic RS) sürücü tarafındaki konsolda titreme var. Rahatsız edici bir ses çıkartmakta. Elimle konsola (sürücü tarafındaki klima havalandırması) bastırdığımda ses kesiliyor. Başına böyle bir durum gelen var mı acaba?

Civic FC5 diye biliyorum ruhsatta yazan şase nosu içerisinde bu ifadeler geçer, NLAFC5 - NLAFB7 gibi.
Ses ile ilgili tecrübem yok ama vaktiniz var ise garanti dahilinde servisten destek alabilirsiniz.

Merhabalar aynisi bende oldu hemen aldigim gunun ertesi gunu goturdum servise duzelttiler. Benim aracimda rs. Tam sofor kapisiyla torpido birlesen yerdeydi. Tirtikli yerden gecince baya tikirti yapiyordu suanda bi sikinti yok cok sukur gecti. Cam filmlerini yaparken fitiller oturmamis dedi servis.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri