Serviste lpg taktırma

Arkadaslar bende lpgli oldum ve genel olarak memnunum. Brc yetkili bir servis takti. Tek sıkıntım dolum kapagi benzinin altinda yer aldi ama benzin kapagini biraz karsilamis ve benzin kapagi donuyor ama o cit sesi gelmiyor. Bu durumda olan var mi?? Bir sıkıntıya yol acar mi??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Benzin ucucu bisey sayet acik kaliyorsa depo gun gun erir depo fulse benzin akar tehlike arz eder basima gelmesi sebebiyle biliyorum. Gaz dolum yerini acmak icin benzin kapagini aciyorum mecburen benzin kapagini o tik sesi gelmeden birakmis benzinci. Dolayisiyla benzin sizmasi yasadim. Bilginize.

Benzin ucucu bisey sayet acik kaliyorsa depo gun gun erir depo fulse benzin akar tehlike arz eder basima gelmesi sebebiyle biliyorum. Gaz dolum yerini acmak icin benzin kapagini aciyorum mecburen benzin kapagini o tik sesi gelmeden birakmis benzinci. Dolayisiyla benzin sizmasi yasadim. Bilginize.
Durum vahim o zaman en dip tarafa kadarda kaydirmis gaz dolum yerini ama yinede kapanmiyor anlamadim ben bu işi

Peki benzin kapaginin surten yerini traşlasak olur mu sizce??

Aracınız
Bende taktırdım ama hiç böyle sorun yaşamadım gayet rahat dolum yapılıyor LPG dolum ağzının genişlemesi de söz konusu değil standart bi resim atabilirmisin daha sağlıklı yorum yapabiliriz belki o zaman

Bende taktırdım ama hiç böyle sorun yaşamadım gayet rahat dolum yapılıyor LPG dolum ağzının genişlemesi de söz konusu değil standart bi resim atabilirmisin daha sağlıklı yorum yapabiliriz belki o zaman
Hocam sorunu cozduk taktirdigim yere goturdum simdi. Benzin kapaginin etragini jiletle trasladilar. Artik cit sesi geliyor benzin kapagi donerken :) oturuyor yani. Ama lpg dolum kapagini takarsak yine kapanmiyor onada cozum olarak lpg kapagini traslamak geldi aklima

Aracınız
Lpg kapagini hic takmasak ne olurki.

Aracınız
Ben takmadim. Gerek var mi bilmiyorum ama zaten depo kapaki var. Cogu aracta acikta olmasina ragmen kapaklari yok

Her gaz alista benzin kapagi aciliyor mecbur bunu cikartip torpidoya aticam kapak olmazsa pompa gaz yerine oturuyo. Cikaricam tehlike arz etmez umarim

Geri