Yakıt marka tercihi hk

mRocK

0
Aracınız
Bana serviste Opet'ten almayın nerden isterseniz alın yeterki katkısız olsun demişlerdi

2016 Elegance Eco AT

Aracınız
opet-aygaz, go-ipragaz ve bazı lpg şirketleri yakıta motor soğutmasını kolaylaştırmak için yağ ve benzeri bir madde katkı ekliyorlar. bunun turbolu araçlarda olumlu etkisi olduğu söylense de bizim araçlarda tesisatta aşındırma ve lpg filtrelerini tıkama sorunları oluşmakta. benim ustalardan, arkadaşlardan duyduğum bu şekilde. total-shell-bp-po-milangaz şeklinde alıyorum. ücra anadolu köşelerinde göl-gaz, yücel-gaz sorun teşkil etmiyor. ama yakıtta öncelik temiz ve güvenilir istasyon olsun.

Aracınız
Shell kullanıyorum. 29lt den fazla alamadım henüz. Bir depoyla da uzun yolda 360km gidiyorum. BP ile 300, PO ile 330,km gittim aynı yolda.. Shell den vazgeçmeyin

Shell kullanıyorum. 29lt den fazla alamadım henüz. Bir depoyla da uzun yolda 360km gidiyorum. BP ile 300, PO ile 330,km gittim aynı yolda.. Shell den vazgeçmeyin
Sehir ici verilerin nasil ben de 28 veya 29 litre aliyom onemli olan sehir ici 260 km yi cok nadir görüyorum 255 dedimi kog bitiyio

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

Aracınız
Lpg ayarı yaptırıyorum zaten bence gayet guzel benim verilerin. Bakıma gittiğimde sakın dokunmayın diyorum :)

dnzkrt

0
Opet yerli ve iyi bir firma wc leri özellikle hepsinde standart ;) ancak Euro lpg olması dolayisiyla içerisinde katkı içermesi ileri zamanlarda özellikle eksoz sisteminde tıkanmaya yol açıyor ve buda aşırı maliyet gerektiren bir sorun. Ben Türkiye petrollerinden alıyorum %100 yerli bu aralar baya yayginlasmis ülke genelinde onun dışında sanırım milangaz Demirören gurubuna ait yani yerli firma tercih etmeye çalışıyorum ;)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri