Hızlı Çalışan Sinyal Lambası

2014 Civic Led Sinyal Lambası aldım ama 4'lü yanarken güzelde . Sağa sola sinyal verince çıldırmış gibi yanıp sönüyor . Neden böyle bir hata veriyor . Çözümü nedir .
Teşekkür ederim ...

15db1aa46832ee978372ba54c5917fcf.jpg

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Dirençle uğraşamam diyorsanız (bence de enerjiyi dirençte ısı olarak ziyan etmeyin), orijinal ampulü veya bir boy küçüğünü (21W orijinal veya 10W civarında güçte bir küçük boy) yeni LED ampullere paralel bağlayıp ister bagaja, ister kaputun altına aydınlatma sağlayın.

Dirençle çözüm sağlarsanız, ampulde arıza çıktığında, direncin değerine göre, ikaz göstergesi olan sinyalin hızlı çalışması engellenmiş olabilir. Siz de değişim ihtiyacını görmekte geç kalabilirsiniz.

Sinyal hattina paralel olarak direnc baglamaniz lazim. 1 adet saga 1 adet sola

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
Konuyu gördüm can kardeş. ( - ) eksi kutubuna direnç yetiyor diye duydum . Şimdi onların siparişini verdim . Teşekkür ederim youtube videolarını izledim sayende konuyu anladım
.

Dirençle uğraşamam diyorsanız (bence de enerjiyi dirençte ısı olarak ziyan etmeyin), orijinal ampulü veya bir boy küçüğünü (21W orijinal veya 10W civarında güçte bir küçük boy) yeni LED ampullere paralel bağlayıp ister bagaja, ister kaputun altına aydınlatma sağlayın.

Dirençle çözüm sağlarsanız, ampulde arıza çıktığında, direncin değerine göre, ikaz göstergesi olan sinyalin hızlı çalışması engellenmiş olabilir. Siz de değişim ihtiyacını görmekte geç kalabilirsiniz.
Yeni ona paralel kablo bağlantısı yaparak . Led bağlayım onu signal olarak kullanırsam olmaz değil mi. Yan aynalardaki sinyal den ayna altına ek çektim . Bir sıkıntı olmadı ama arka sinyal lere taktığım led hata verdi . Bu gün deniyecegim bakacağım .

Geri