Yakıt anlasmalari

akif68

0
Merhabalad. 2017 fc 5 orjinal lpg sahibiyim. İsim gereği evden işe 100 km gidisi 100 km gelis yapıyorum. Lpg fiyatlarin artmasi ve surekli yolculuk yapmamdan dolayı otagaz canimi yakmaya basladi. Bu konuda anlaşma yapabilecegim yada sürekli kampanyası olan birşey biliyormusunuz. Teşekkürler

SM-J700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ENSAR

0
Merhabalad. 2017 fc 5 orjinal lpg sahibiyim. İsim gereği evden işe 100 km gidisi 100 km gelis yapıyorum. Lpg fiyatlarin artmasi ve surekli yolculuk yapmamdan dolayı otagaz canimi yakmaya basladi. Bu konuda anlaşma yapabilecegim yada sürekli kampanyası olan birşey biliyormusunuz. Teşekkürler

PO da çalışmış biri olarak ben senin için öyle bir ihtimalin olmadığını düşünüyorum hocam.Sonucta tonlarca yakıt almıyorsun.Haftanin belirli günlerinde kampanya yapan yerleri takip ediceksin artık çoğumuz gibi.Bende haftada 500 km yapıyorum.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Shel petrolde taksicilere özel kart var eğer Shell'de lpg anlaşması olan bir
Taksici bulup onun plakasını girdirip alırsan litre başına 20 kuruşa kadar indirimi sen kazanırsın hemde ona shell puan kazandırırsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız

öyle ahım şahım indirim yok, yalnız shell club kartla ve zubizu uygulamasıyla 300 tl yakıta 15 tl hediye + shell kart puanı var. bp de de bp club kartla ve bonusla 40 tl ye yakın indirim var 400 tl de.

akif68

0
Memurum il merkezde kaliyorum gorev yerim ilce dolmus var is saatim.8.30 adam bana 6.45 de burda ol diyor 6.45de olmam kcinde yine arabayla 10fk gidecem 6.30da kalkmaml lazom bide dolmusla.gotsem bile gunluk 25 tlye geliyor bide ordan normal belediye dolmusuna bin vs arabayla 42 tlye filan geliyor 7.20de cikiyorum.yola :(

Geri