FC5 ile FB7 Arasında ki Farklar !

kayhanbozkus

0
Yönetici
Fb7 aracimi sattim ve su an sifir Fc5 almayi dusunuyorum. Genel olarak Fc5'in Fb7 karsisindaki arti ve eksilerini her iki araci da kullanmis olan arkadaslar tarafindan ogrenebilirmiyim ? Simdiden yardimci olan arkadaslara cok tesekkur ederim.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Fc5 i sadece test sürüşlerinde kullandım, gördüğüm en büyük fark fc5 in yol tutuşunun fb7 den çok daha iyi olmasıydı.

Fd6,fb7 otomatik LPG’li olup satan son olarak fc5 Exe.otomatik LPG’li si olan biri olarak en iyisi bu,en güzeli fd6 ve en çirkini fb7 diyorum.fb7 den tek arayacağın şey stepne ve yolcu emniyet kemerini bağlamadığında ikaz sesi yok başka da bir eksi si yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Fc5 daha sessiz, yalıtımı biraz daha iyi. Suspansiyonda iyilestirme var yol tutusunu beğenmiştim. Motoru çekişi torku falan aynı. Ama yeni her zaman yenidir..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Fc5 i sadece test sürüşlerinde kullandım, gördüğüm en büyük fark fc5 in yol tutuşunun fb7 den çok daha iyi olmasıydı.
Bu guzel haber o zaman :)
Fd6,fb7 otomatik LPG’li olup satan son olarak fc5 Exe.otomatik LPG’li si olan biri olarak en iyisi bu,en güzeli fd6 ve en çirkini fb7 diyorum.fb7 den tek arayacağın şey stepne ve yolcu emniyet kemerini bağlamadığında ikaz sesi yok başka da bir eksi si yok

Stepne eksiymis evet ama emniyet ikazi eksi degil ya :)
Fc5 daha sessiz, yalıtımı biraz daha iyi. Suspansiyonda iyilestirme var yol tutusunu beğenmiştim. Motoru çekişi torku falan aynı. Ama yeni her zaman yenidir..

Guzel haber demekki uzmez bizi :) teker teker gorusleriniz icin tesekkur ederim ...

Aracınız
Kesinlikle yol tutuş harika istediğin virajda istediğin hızda gir hiçbi şekilde aha kafadan kaydı bariyere patlıcam kesinlikle yok kaydımı gaza birazdaha bas birazdaha çevir direksiyonu hop soksun kafayı içeri arası zımba gibi hiç bişekilde atıyım falan alakası yok yol tutuş direksiyon harika çoğu wag grubunda arka torsiyon çubuğu iken fc5 te bağımsız süspansiyon ve hem yok tutuşta hem konforda bariz fark ediyo gidip 100 bin tl lik jettaya biniyosun arka torsiyon çubuğu en azından parasının hakkını veriyo fc5 gerçekten güzel araba Japon lar yapıyo sağlam yapıyo .

esaret

0
Hazır fb7 yi satmışken en kral civic olan fd6 yı al derim. Fc5 in arkasına da önüne de hala alışamadım. Bence ayarsız bir araba olmuş. Ön çamurluklar falan kambur gibi göstermiş arabayı. Ön camdan itibaren arkası porsche gibiyken önü çok saçma bence.

manuel fd6 2008 lpg modifiye
gazi makina mühendisliği
angara garage

kayhanbozkus

0
Yönetici
Abi bugun bayiye gittik arac konusunda anlastik. Bize soyle bir paket sundular sence mantikli mi bunu yaptirmamiz gerekir mi ?

8494c6814a1087632a16aa650b206796.jpg

rider

0
Yüzde yüz katılıyorum , bende yeni RS kullanıcısıyım , ilk intibam arabanın mükemmel bir yol tutuşa sahip olduğudur. Buna çok başarılı süspansiyon ve direksiyon birlikte etki ediyorlar . Polonezköy yolunu sık kullanıyorum araba virajlara resmen tren gibi giriyor , önden kayma hiç yok .

Bu arada FC5 düşünen herkese biraz şartları zorlayıp , 1,5 turbo motoru almalarını hararetle öneririm , motor da çok başarılı ve CVT korkulduğu gibi değil

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] uzun yıllar kullanacaksaniz koruma yapilabilir fakat ben bir aracı max. 2 yıl kullandigimdan gerekli görmüyorum

Geri