Civic Fb7 Peryodik 70.000 bakımı

Aracıma bakım yaptıracam ams serviste yaptırmayı düşünmüyorum corumda bildiğiniz usta veya ozel servis var mı 2012 fb7 kasa

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
Valla ankarada bile doğru dürüst usta yokken corumda bulabileceğinizi sanmıyorum. En iyi ihtimal toyota ustası bakar.

manuel fd6 2008 lpg modifiye
gazi makina mühendisliği
angara garage

Valla ankarada bile doğru dürüst usta yokken corumda bulabileceğinizi sanmıyorum. En iyi ihtimal toyota ustası bakar.

gazi makina mühendisliği
angara garage

Ankarada tavsiye ettiğiniz neresi var hocam tech ve barı denedim ama çok da hoşuma gitmedi açıkçası..

esaret

0
Ankarada tavsiye ettiğiniz neresi var hocam tech ve barı denedim ama çok da hoşuma gitmedi açıkçası..
Ben bizzat malzemeleri temin edip gidiyorum. Parçacı isterseniz tavsiye ederim. Usta sorarsanız pek bilmem ama ben iskitler özlem oto barış ustada yaptırıyorum. Efe hondadan cıkma sanırım.

gazi makina mühendisliği
angara garage

Hava filtresi ve polen filtresi kendin değiştirebilirsin.yag aldığın birçok yer yağı değiştiriyor mesela Ostim de yapan yerler var ama usta ile görüşmek istersen honda altan özel servis-ostim civarında orayı öneririm

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri