Lpg ye geçiş süresi

Bugün gösterdim ,ayarını fabrika çıkışına göre yaptım dedi. Yine aynı şey yaparsa nolcak dedim. O zaman müşürde sorun var dedi. Bakalım sabah nasıl çalışacak. Bence düzelmeyecek müşürü değiştirmem gerek diye hissediyorum. Yarın yazarım sonucu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sabah çalıştırdım yine 5 saniye sonra tüpe geçti, götürdüm ısı müşürü değişecek dedi. Sonra açtılar baktılar üzerinde ısı müşürü yok. Tesisatın üzerine ek müşür yaptılar. 150 TL aldılar. Düzeldiğini soğukta ısındıktan sonra geçeceğini söyledi.2010-2011 de bu serilerin bazılarında lpglerde ısı müşürü olmadığını söyledi usta. Hayırlısı bakalım deniyelim görelim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sabah çalıştırdım yine 5 saniye sonra tüpe geçti, götürdüm ısı müşürü değişecek dedi. Sonra açtılar baktılar üzerinde ısı müşürü yok. Tesisatın üzerine ek müşür yaptılar. 150 TL aldılar. Düzeldiğini soğukta ısındıktan sonra geçeceğini söyledi.2010-2011 de bu serilerin bazılarında lpglerde ısı müşürü olmadığını söyledi usta. Hayırlısı bakalım deniyelim görelim.

Geçmiş olsun hocam inşallah düzelmiştir.

Arkadaşlar sorun çözüldü, müşür eklediler tesisata, artık ısındığı zaman otomatik geçiyor benzinden lpg ye

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Motor ısınmadan tüpe geçmesi ileri zamanlarda motora zarar verebilir bence sizde ısı sensörüne bir baktırın derim

Geri