Yeni nesil uzun led farlar (9600LM!)

Hocam sadece ampül değiştirmek yeterli oluyor mu yoksa zenon gibi motoru varmı kablolarda ek oynama falan oluyor mu yoksa sadece ampülü değiştirmek yeterli oluyor mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam soketler bire bir uyumlu kibrit kutusu kadar bir beyni var. bir sorun olursa söküp orjinali takman yeterli serviste anlaşılacağını sanmiyorum;)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam hayırlı olsun, bu ampülleri kısalarda kullanamayız dimi? kullanım kılavuzunda kısa farlar için halojen ampül tipi için h11, yüksek voltajlı deşarj tipi için d4s diye bişi yazıyor.

halojen dediği sarı ampül mü oluyor? bu ıkı ampül tipinden hangısını seçmeliyim?
Satıcı da d4s yok sanırım h11 olarak almanız gerekiyor ama Daha detaylı bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa daha sağlıklı olur. Ek olarak ısınan bir ürün kısalar için kullanan arkadaşlar var ama buna benzer ürünler denemiş biri yorumlarsa iyi olur.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ampül istedim led parklar geri vites plakalık falan led yapalım diye verdik sipariş sisler geldi hepsini beraber takılsın diye sisleride taktırmadık heyecanla bekliyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

lmertl

0
Aracınız
c0dbc0a1d47d97391ba623e75ea56cd5.jpg

Bu da benden olsun ;)

lmertl

0
Aracınız
Yeni nesil uzun led farlar (9600LM!)

Teşekkürler,ben nedense gündüz farını ve sisleri böyle beğenenlerdenim diğer arabalardan farklı duruyor :)
İç aydınlatmaları da sarı seviyorum
Bundan sonra aydınlatma anlamında taktırabileceğim tek şey yan aynalara ledli sistem

Sislerin kodu nedir?

Uzunların kodu nedir?

Hatta gündüz farlarını led yapabiliyormuyuz? Varsa kodu nedir?

DİKMELİ DERİ DİREKSİYON kılıfları için 05342203198 whatsapptan da ulaşabilirsiniz

Geri