Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

Aracınız
Civic FC5 2017
Bir çok showroom “İlk parti araçlarda bu sorunların olduğu ve duyumlar gelmeye başladıktan sonra 2017 Yılı - Temmuz Ağustos - üretimi ve sonrası araçlarda bu tarz sorunların olmadığını belirtiyor.

Bunu doğrular nitelikte Temmuz Üretimi ve ya Ağustos 2017 üretimi araç alıp bu sorunu yaşayan var mı ?

Aracınız
Eylül başında sipariş vermiş ve takriben birkaç gün içerisinde aracını teslim alacak biri olarak, aynı şeyleri banada söylediler. En son facebook grubunda aracını ağustos 10 gibi teslim alan birisinde göçükler oluştuğunu gördük.

20 gündür beklediğim aracım konusunda heyecanı açıkcası kaybetmiş durumdayım. Bugün ya da yarın fabrikadan bayiye gelecekmiş araç, geldiğinde bir güzel inceleyip, güzelce konuşacağım. Duruma göre iptal edip, Hyundai Ioniq alacağım.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
2 Showroom’a uğradım. İkisindede dümdüzdü orası özellikle ışıkta baktım hocam. Hepsi yeni araçlar dediler eylül üretimi

Aracınız
Böyle açıklama yapmaları kendileri ile yaşadıkları bir çelişkiyi ortaya çıkarıyor. Araç sahiplerine dış etken ve kullanıcı hatası diyip başlarından savdılar, şimdi sorunu çözdük diyorlar. Madem bu bir "sorun"du neden dış etken dedin ?

Ayrıca bazı 0 km araçlarda olmasına karşın genellikle 1 aydan sonra ortaya çıkmaya başlıyor. Gidilen yolun kalitesi bu süreyi ya azaltıyor ya da uzatıyor. Yani 110binTL verip, kasisten geçerken bir yandan kendimizden geçeceğiz. !

Aracınız
Bende tasarımsal bir mevzu C direk çok uzun diye duydum. Sonuçta gövdenin kasisli yollarda esnemesi lazım. Esnedikten sonra bakılmalı.

Aracınız
Bugün yarın teslim edilecek nasipse inşallah. Sonrasında göreceğiz artık.

Kerim3

0
Aracınız
Aldıktan sonra 6-7 ay içinde çıkabiliyor bazen. Bayideki sıfır araçlar hala ölçüt olamazlar.

Bende servise gittim şikayetimi belirttim merkeze ileteceğiz dedi bana geri dönüşüm yapacaklarmış evrak filan vermediler ama

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
FC5 kasa özellikle sedan modellerde c sütunu göçme sorunları malesef hala çözülmedi Honda servislerinin meşhur kullanıcı hatası bahanesine sarılması düşündürücü 100 araç olsa bunların toplam maliyeti ne kadar tutacak sanki 5 bin haydi 15 bin olsun büyük imaj kaybı şu firmanın genel müdürü, pazarlama müdürü nasıl hala o görevlerde anlayan beri gele ben olsam kapının önüne koyardım koskoca kurumsal firmanın başına böyle adamlari nasıl müdür yapıyorlar vallahi yazık.

Geri