Navitech NX-214F Basarsoft Haritalar - Temmuz 2014 - 2014 Q3

Bir sorun da bende var. Arabayı aldığım kişi sd kartla beraber programı da verdi ama navigasyon giriş ekranında takılıyor. Başka bir sd karta yükleyip denedik gene olmadı. Artık loading ekranı bile gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Arkadaşım benimde geçen hafta aynı durum oldu söktüm cihazı gönderdim navitech e gps programı yükleyip gönderdiler fakat hafıza kartımdaki haritayı toolbox ile bir türlü güncelleyemiyorum önceden oluyordu şimdi nedense sunucuya bağlanılmadı diyor bu cihazlar getçekten problem

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar bende 2013 civic sedan otomatik var navitech 214f navigasyon kullanıyorum.micro SD harita kartımı kaybettim.İlk başta navigasyonu tıkladığımda GPS loading yazısı çıkıyor ve bu ekranda kalıyordu.Ben de karta haritaları yeniden yüklerim diye yanıma almıştım.Şimdi de kartı kaybettim Başka bir microSD kart alsam burada paylaştığınız dosyaları yüklesem navigasyonum çalışır mı ? Servisin çok para isteyeceğini düşünüyorum. Yardımlarınız için çok tşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bende 2013 civic sedan otomatik var navitech 214f navigasyon kullanıyorum.micro SD harita kartımı kaybettim.İlk başta navigasyonu tıkladığımda GPS loading yazısı çıkıyor ve bu ekranda kalıyordu.Ben de karta haritaları yeniden yüklerim diye yanıma almıştım.Şimdi de kartı kaybettim Başka bir microSD kart alsam burada paylaştığınız dosyaları yüklesem navigasyonum çalışır mı ? Servisin çok para isteyeceğini düşünüyorum. Yardımlarınız için çok tşekkür ederim

Merhaba . Önceki aracımda bu cihazı kullanıyordum . Aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Ne yaptıysam olmadı. En son İstanbul servisi aradım oraya bir arkadaşımı yönlendirdim. Biraz rica yalan olmasın 50 tl karşılığında yükleme yapıp verdiler.

Sadece hayal et

Geri