Navitech NX-214F Basarsoft Haritalar - Temmuz 2014 - 2014 Q3

Aracınız
Navitechte dosya yolu tanıtma yok diye biliyorum, bu yüzden sd karta attığınız dosya isimlerinin ve yerlerinin navitechin harita yoluna uyumlu olması gerekiyor.

Bugün Civic servisine götürdüm, usta biraz uğraştıktan sonra düzeltmeyi başardı. İlk önce kendi elindeki kartı taktı. Sonra birkaç kez resetleyip açtıktan sonra bendeki kartla da normal çalışmaya başladı navigasyon. Nasıl oldu ben anlayamadım ama şimdilik sorunum çözüldü.

Aracınız
Tüm başlığı okudum sanırım bu NX-214F cihaz herkeste sorunlu bende aracı yeni aldım ilk sahibinden hiç GPS i kullanmamış çalışmayınca ilk sahibi öyle kalmış içinde SD card mevcut alttaki resimlerdeki gibi dosyalarda var bunu kendi sitesindeki tolbox ile güncelledim ama değişen birşey yok GPS e tıkladığımda loading de kalıyor bunu düzeltebilmem için önerisi olan varsa sevinirim. 2 GB lik orjinal SD kartta 494 MB içerik mevcut..

djqa50eaku777iu2i.png

djqa5d98z82iopynu.png

Tüm başlığı okudum sanırım bu NX-214F cihaz herkeste sorunlu bende aracı yeni aldım ilk sahibinden hiç GPS i kullanmamış çalışmayınca ilk sahibi öyle kalmış içinde SD card mevcut alttaki resimlerdeki gibi dosyalarda var bunu kendi sitesindeki tolbox ile güncelledim ama değişen birşey yok GPS e tıkladığımda loading de kalıyor bunu düzeltebilmem için önerisi olan varsa sevinirim. 2 GB lik orjinal SD kartta 494 MB içerik mevcut..

djqa50eaku777iu2i.png

djqa5d98z82iopynu.png
Cihaziniz androidli degil sanırım. Benimki androidsiz. Internetten araştırirsaniz. Bir program var. Exe olarak onu gösteriyoruz. Orada iki deger cikiyor o değeri not deftrrinin icinde gps yazan yerdeki degeri degistirirseniz sorununuz cozulecektir sanirim.

SM-G850FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sys yazan not defterinin içinde gps diye bir yer var oradaki degeri cihaziniza gore değiştirmeniz gerekiyor.

Aracınız
Sys yazan not defterinin içinde gps diye bir yer var oradaki degeri cihaziniza gore değiştirmeniz gerekiyor.

Teşekkürler bilgiler için, bu gün yalovadaki servise gittim, benden 150 lira para istedi, sorun nedir dedim yazılım çökmüş tüm cihazın yazılımını silip tekrar yükleyecekmiş, bende anlattığı hikayeye inanmadım 100 lira vereyim dedim kabul etmedi, 5 dakikada adamın alacağı paraya bak sokaktan topluyoruz ya..

Sizin dediğiniz sys içeriğinde 3 satır yazı kodlar var bunların hangisini ne olarak değiştirmem lazım bilginiz varmı.

Teşekkürler bilgiler için, bu gün yalovadaki servise gittim, benden 150 lira para istedi, sorun nedir dedim yazılım çökmüş tüm cihazın yazılımını silip tekrar yükleyecekmiş, bende anlattığı hikayeye inanmadım 100 lira vereyim dedim kabul etmedi, 5 dakikada adamın alacağı paraya bak sokaktan topluyoruz ya..

Sizin dediğiniz sys içeriğinde 3 satır yazı kodlar var bunların hangisini ne olarak değiştirmem lazım bilginiz varmı.
Kardeşim para vermeden önce internetten arama yapmani tavsiye ederim. Mesela harita guncelleme yapmasi icin gitmiştim arabayi yeni aldigimda 100 lira istemişti sanayideki. Biraz arastirinca bedavaya son guncellemeleri yapiyorum.

Benim navigasyon bu sekilde duzelmisti. Bi denemeye calis olmazsa ozelden numarani atarsan arayip anlatabilirim. İnşallah bununla alakalidir. Sorunun çözülür.

Geri