Far ayarı

Mrb arkadaşlar 2017 civic executive kullanıcısıyım benim sıkıntım led farlar ile ilgili far ayarı çok yüksek sürekli yolda selektör yapıyorlar far ayarını nasıl yapıyoruz bilginiz var mı teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaputu aç far üzerinde vida yeri olacak oradan yapacaksın ama bu işi proflara Bırak ışık santimetresi önemli . Birde fabrika çıkışı doğrudur ama sen dediğim gibi farın üstünde vida yerine tornavida ile yapiyorsun .

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Rot balancilar ayar yapar 5 tl. Gibi. Sık bozulan birşey değil. Fakat karşındaki araçları çok rahatsız eder.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
+ ledler gözü daha çok alır. Ben sarı orjinal kullanıyorum hem daha iyi aydınlatıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

şimdiye kadar siz yaptırmışsınızdır belki ama aynı sorunla karşılaşanlar için söyleyeyim.
Sıfır aldığım araçta farlar çok yukarıyı gösteriyordu. 1.000 km bakımında belirttim far ayarını düşürdüler. Ancak bu seferde çok alçak oldu. Tekrar servise gittim. Far ayarını bu sefer bilen biri yaptıysa artık tam ayarlı oldu. Gerisini de zaten xenon olduğundan yüksekliği duruma göre ayarlıyor.
Garantisi devam ediyorsa kesinlikle servise gidin ücretsiz bu ayarı yaparlar. Kendiniz uğraşmayın çizgiyi tutturamazsınız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri