Fc5 elegans benzin 1 depo

Trust

0
Aracınız
OKAN kardeş lpg sevmiyorum param varsa Honda'ya benzini koyar binerim yoksa caravellaya koyar mazot binerim yada başka dizel araca ama dizel ile benzin li araçta aynı olmuyor be abim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
A noktasından Z noktasına daha uygun gitmek varken neden benzin de ısrar ediyorsunuz yada şöyle sorayım neden lpg sevmiyorsunuz ?

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben sadece yakıtından dolayı pişman oldum hep dizel kullandım bugüne kadar en çok yakan dizel aracım bile şehir içinde 30 krs geçmedi neyse binecez artık

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bu lafına katılırım 1.4 dizel pejo 206 vardı bende 2004.. mumla arıyorum yakıtı ama değişme zamanı gelmişti. ama bu konfor için lpg ile şehir içi 35 kuruşa razı oldum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Focus dizel 1.6 trenx sedan 83.000 tl ye aldım ben şirkete pazarlamacı arkadaş binsin diye bir tanede 2016 15.000 km de yine aynından aldım 68500 tl ye dizel alıp satarkenki zararın benzine verdiğinden daha çok değilmi ? Yada dizel araba İLE benzinli araç parça fiyatları farklı değilmi ? Veya servis ücretleri ? Veya hangi araç 6 yıl 150.000 km garanti veriyor ? Bildiğim 1-2 firma yani üretici marka veriyor bunlar benzinli araç binmek için yeterli benim için ha varmı dizel aracım var sadece şunu belirteyim 2012 a6 2000 full + full araçta var bizde lakin araç 46.000 de ön iki disk ve iki Balat'a serviste değişti fiyat 1800 tl oda pazarlık ederek etmesek 2200 idi bunlar Honda'ya binmek için yeterli benim için Honda kışın yakar yazın fazla yakmaz Honda basarsan yakar basmazsan yakmaz bu zaten bütün araçlar için geçerli bir şey

Biz baya yazmışız artık yazmayacağım :) şunuda belirteyim iyi bir brc lpg montaj 2200 tl ki daha pahalı olanları da var bununla zaten araç 0.45 yakacaksa lpg de 0.25 yaksa 11.000 km sonra kendini amorti eder yanlışmıyım bakımı vizesi işlemesi falan hariç ;)

Geri