Fb7 ses tesisat önerileriniz

Aracınız
Herkese Merhabalar
FB 7 Araç sahibiyim, araçtaki ses yeterli gelmemeye başladı kulağıma. orjinalliğini hiç bozmadım sistemin standart kolonları var
ufak bi bass koymak istiyorum bagaja (600W) + amfi tabiki, teybim de aracı alırken taktırmıştım monitörlü bi necvox.
benim sormak istediğim, araçtaki mevcut kolonları değiştirmeme gerek varmı ? eğer varsa önerileriniz neler ?
Kendim Tekirdağ'da yaşıyorum burada ustalık+ürünler çok pahalı olduğu için istanbul'da yaptırmayı düşünüyorum.
istanbul avrupa yakasında sağlam işçilik yapan bildiğiniz-önerebileceğiniz bir usta varmı ?
Hepinize teşekkür ediyorum..

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu konuda öyle kaliteli paylaşımlar yapıldı ki... Küçük bir arama yeterli

Buzzi

0
Herkese Merhabalar
FB 7 Araç sahibiyim, araçtaki ses yeterli gelmemeye başladı kulağıma. orjinalliğini hiç bozmadım sistemin standart kolonları var
ufak bi bass koymak istiyorum bagaja (600W) + amfi tabiki, teybim de aracı alırken taktırmıştım monitörlü bi necvox.
benim sormak istediğim, araçtaki mevcut kolonları değiştirmeme gerek varmı ? eğer varsa önerileriniz neler ?
Kendim Tekirdağ'da yaşıyorum burada ustalık+ürünler çok pahalı olduğu için istanbul'da yaptırmayı düşünüyorum.
istanbul avrupa yakasında sağlam işçilik yapan bildiğiniz-önerebileceğiniz bir usta varmı ?
Hepinize teşekkür ediyorum..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Buzzi

0
Mrb arkadaşım öncelikle güzel ve net ses almak istiyorsan önlere mid takımı koyman lazım.arabanın orjinal kolanları basda ekleyince sesde bozulma olcak ayrıca arabanın ön kolanlarına anfi bağlarsan yaka bilirsin zaten güzel ses vermez en mantıklısı bir takım mid ve bir bas veya arkayada mid koyarsın bölelikle daha güzel net ses alırsın. Bende düşünüyom hatta elimde hazır tesisaat var anfisi bası midtakımı ama şuan arabanın dış modifiyesiyle uğraştım için sessistemini sonraya bıraktım.

Aracınız
biriyle konuştum dediki; ' hiç bass filan koyma arabanın orjinalliğini bozmak istemiyorsan, arkalara 2 tane (infinity-DDaudio) ön kapılarada aynı şekil tak, bitane amfi bağla yeterli olur dedi.
bagajdan baktım arka hoparlörler 16.5 cm gibime geldi ön kapıları sökemediğim için bakamadım. kapıların ve arka hoparlörlerin tam olarak kaç cm olduğunu bilen varmı ?

Aracınız
Civic FB7 2012
baya bi aradım ve malesef bulamadım. kinayeli bir şekilde 'küçük bir arama yeterli' diyeceğine 1-2 link atsaydın daha makbule geçerdi

demek kinaye!

bu başlıkta, 4 sayfa geriden başlayarak

https://www.civictr.com/showthread....7C-serisi-hoparlörler-SWE-815-aktif-subwoofer

https://www.civictr.com/showthread.php/2236-2013-Civic-ve-Focal-ses-sistemi

https://www.civictr.com/showthread.php/1514-Vibe-Blackdeath-Blackair-komple-sistem

...

Bir de,
SEN SEN OL, TANIMADIĞIN KİMSELERE "SEN" DEME!

Aracınız

Ben, benim. ‘Sen’deki bu tavır ne alaka?
buraya bişey yazmak suçsa veya sorduğum soruda aykırılık varsa kimse buranın yetkilisi silsin konuyu
bu paylaştıklarına daha öncede baktım ama anlamadım çünkü konu hakkındaki terimlere hakim değilim
Bir de
eleştiriden, sorgudan, kötülemekten önce yardımcı olmayı dene emin ol bişey kaybetmessin sen..

2013 elangance var bende aldığım gün 4 kapıya jbl bid 2400 amfi ve bas koydum, kesinlikle orijinal tizleri keyif vermez

Geri