Diyafram değişimi

mert11

0
Arkadaşlar Merhaba FD6 aracımda sabahları geç çalışma sorunu vardı bi kaç lpg ustasina (çok meşhur olan firmalar dahil ) telefon açıp durumu anlattım herkes lpg regülatör değişecek dedi. BRC 550 lira istediler.ınternette diyafram değişimi var diyorum yok komple değişecek diyor lar bende Ümraniye sanayi de bir ustaya gittim sadece diyafram değişerek halladeriz dedi ve saolsun yaptı. Şimdi sabahları süper çalışıyor. gösterge yanıp yanıp sönüyor du onuda halletti lpg filtresi dedişti kışlık ayar yapıldı aracın altındaki lpg hortum ları açık olması lazımmış onuda haletti.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
fiyatı kaça patladı ve kaç km kullandınız da arıza yapmıştı regülatörünüz?
Araç şu an 132.500km de 2012 yılında lpg takılmış ama kaç km de takıldığı bilmiyorum. diyafram söktükten sonra yanlarının parcalandigini ve çatlaklar oluştuğunu gördüm.

Arkadaşlar Merhaba FD6 aracımda sabahları geç çalışma sorunu vardı bi kaç lpg ustasina (çok meşhur olan firmalar dahil ) telefon açıp durumu anlattım herkes lpg regülatör değişecek dedi. BRC 550 lira istediler.ınternette diyafram değişimi var diyorum yok komple değişecek diyor lar bende Ümraniye sanayi de bir ustaya gittim sadece diyafram değişerek halladeriz dedi ve saolsun yaptı. Şimdi sabahları süper çalışıyor. gösterge yanıp yanıp sönüyor du onuda halletti lpg filtresi dedişti kışlık ayar yapıldı aracın altındaki lpg hortum ları açık olması lazımmış onuda haletti.

BRC regülatör tamiri bile yapıyorlarmış ihtiyacı olan arkadaşlar linkten diyafram veya tamir bilgisi alabilir.
https://www.lpgyedekparca.com/brc-sirali-beyin-diyaframi
https://www.lpgyedekparca.com/brc-sirali-sistem-regulator-tamiri

mert11

0

mert11

0
[MENTION=8007]mert11[/MENTION]
Ustanın iletişim bilgilerini verirmisiniz. Benim aracımda sadece sabahları geç çalışma var. Babada regulator değişecek dediler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tam adresi ,Fatih sultan mehmet sanayi sitesi c4 blk no 4. tel. serhat usta
tel 05549592010

Geri