Tai -yi led xenon deneyen var mı

Led xenon araştırıyorum fiyat olarak ve Trde arkasında duracak muhatap olduğunu düşündüğüm bir siteden Tai yi led uzun far almayı düşünüyorum hb3 9005 almam lazım sanırsam. Alma diyorsanız aliexpress hariç tavsiye bekliyorum.TR içi daha iyi olur

HTC One M9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Çin'de bunu hep belli firmalar yapıyor çoğu marka aynı benim arabada sislerde Forza marka var Uzunlar da Aliya marka var 1.5 sene oldu hala canavar gibi.

FD6 2010 ELEGANCE AT

Etacli

0
Led xenon tam olarak ne oluyor arkadaşlar pek bilgim yok xenon dan farkı ne xenon da bildiğim kadar motor oluyor led xenon da bar mi motor

İlbeyli58

Kendi aracima aldigin uzun ledler var forumda bununla ilgili inceleme yapıp videolarını da eklemistim. O tarihten bu yana kazaya karışmama iki farım değişmesine ragmen kusursuz yaniyorlar böyle fanlı falanda degil. Tavsiye ederim..

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Led xenon diye bir sey yok aslinda. Led ile xenon farkli seyler. Bizim Türk milleti kuvvetli yanan lede led xenon diyor. Modullu olanlari da var modulsuz olanlari da. Aydinlatmada onemli olan lumen ve odagin tutmasi

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Hocam geçen benim fb7 kasadan bir araç gördüm ledliydi sanırım farı aydınlatma olarak böyle ışığı çıplak göz ile göreviliyodunuz bmwlerdeki gibi süperdi durdudup sorasım geldi o farın lümenimi yüksektir? Odak derken?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri