Lpg de benzin gostergesi dusmesi

Aracınız
Arkadaslar merhabalar. 2015 model honda civic eco modeli sahibim ve 15 aydır bitmeyen bir yakıt göstergesi sorunum var. Benim sorun sabah yada arabayı ilk açtığımda ( 30sn bekledikten sonra bile ) yakıt göstergesi 0 gösteriyor. yada yarım gösteriyor. çeyrek gösteriyor yakıt full olmasına rağmen. Arabamı her 10 çalıştırmada 4 kere falan doğru gösteriyor ve her sabah araçta yakıt 0 gidilcek yol sıfır şeklinde kilometrelerce araç kullanıyorum. Bir yıldır antalyada servise gitmeme rağmen servis bu arızayı yol giderken yakıt seviyesinin düşmesi ile bir tutuyor ve normal yapçak birşey yok diyor. defalarca emilgatör değiştirdiler. Hatta emilgatör değişimi harici hiçbir şey yapmıyolar ve fazla birşey bekleme diyorlar.
Honda türkiyeyi aradım ve durumun normal olmadığını söylediler. Bir tavsiyeniz varmı? Normal mı kabul edeyim ? Yoka honda türkiye ile iletişime mi geceyim ? Araç garantide olduğu için ygm düşünmüyorum . yardımlarınız için teşekkürler

Genel lpg sıkıntıları ....benzin olduğunu biliyorsanız sıkıntı olmaz

Dikişli Deri Direksiyon Kılıfları için 05342203198

Aracınız
bugün bir kez daha benzin göstergesine aldanıp biraz da benim hatamdan kaynaklı yolda kaldım.servise gittim.bu arac hem benzin hem lpg tüketiyor.eskiden 50tllik benzin bir ay dayananıyorken şimdi 10 - 15 günde bitiyor dedim.kış ayında benzinden lpg ye geçiş geç olduğundan benzin tüketimi artması normal dedi.ısrarım üzerine aracın lpg kitini pc ye bağladı. Buna benzer çok şikayet olduğunu ve servise bununla ilgili yazılım güncellemesi geldiğini söyledirler ve aracın motor ısının 39 derece sınırını 32dereceye düşürdü.Artık biraz daha erken gecebileceğini söylediler.bakalım bu hafta deneyeceğim.

Aracınız
bugün bir kez daha benzin göstergesine aldanıp biraz da benim hatamdan kaynaklı yolda kaldım.servise gittim.bu arac hem benzin hem lpg tüketiyor.eskiden 50tllik benzin bir ay dayananıyorken şimdi 10 - 15 günde bitiyor dedim.kış ayında benzinden lpg ye geçiş geç olduğundan benzin tüketimi artması normal dedi.ısrarım üzerine aracın lpg kitini pc ye bağladı. Buna benzer çok şikayet olduğunu ve servise bununla ilgili yazılım güncellemesi geldiğini söyledirler ve aracın motor ısının 39 derece sınırını 32dereceye düşürdü.Artık biraz daha erken gecebileceğini söylediler.bakalım bu hafta deneyeceğim.

Hocam arac lpg li olmasina ragmen. 50 litrelik benzin. 1 aymi dayaniyor.

Aracınız
evet hocam.baktım hatta 10günde bitmiş.kışın normal olduğunu söylediler.aynı sorunu bir arkadaşta yaşayınca servisin yolunu tuttuk.servise gelen yeni güncelleme ile dereceyi düşürdüler

Nerdesin abi sen. Lpg li arac 10 gunde benzinmi bitirirmis sibiryadami yasiyorsun. 4 uncu ayin sonu arabayi aldigim gun benzin aldim daha hic almadim.

Aracınız
Nerdesin abi sen. Lpg li arac 10 gunde benzinmi bitirirmis sibiryadami yasiyorsun. 4 uncu ayin sonu arabayi aldigim gun benzin aldim daha hic almadim.
Valla iyiymiş.senin araç direk lpg ile çalışıyor herhalde.? Şaka bir yana serviste belirttik bakalım kaç ay gidecek bu sefer son güncellemeden sonra

Aracınız
Valla iyiymiş.senin araç direk lpg ile çalışıyor herhalde.? Şaka bir yana serviste belirttik bakalım kaç ay gidecek bu sefer son güncellemeden sonra

Gercekten ustad cok buyuk bi problemin var bence. 27 nisan 2016 dan beri benzin gostergesinden bisey anlamadigim icin bi kez benzin aliyim dedim. 20 kusur liralik aldi. Akabinde benzin gostergesini cozdum. Bu ay icinde uzun yola cikicaktim. Benzini gazi fulliyim. Hic durmiyim gaz bitince benzinle devam ederim. Hava kararmadan gitmek istedigim yere gideyim diye bi daha fulleyim dedim. 81 tl lik benzin aldi. Toplamda aldigim benzin 100 tl yi cok az gecti. 7 ay ve 10.000 km de. Depo 50 litre saniyorum. Yarisi kadar bile gitmemis. Bu teoriyle hic dokunmasam. Tahmini 1 yil 20.000 km gidecekmis. Sizinki hic normal gorunmuyor. Cozdurmeden binmeyin derim.

Geri