Motor ışığı

Aracınız
Arkadaşlar merhaba aracım 2017 civic manuel aracıma 3 gün önce candan mühendislik te lpg taktırdım taktırdıktan ertesi gün sabah aracın motor ışığı yandı candan mühendisliği aradım sorunu çözüceklerini ve tekrarlamaması için gereken işlemleri yapıcakşarını belirttiler gittim sorun çözüldü 4 saat trafik 40 km yol öektikten sonra eve geldiğimde motor ışığı tekrar yandı sizce neden yanıyo olabilir araca brc nin tam uyumlu lpg kit i takıldı .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba aracım 2017 civic manuel aracıma 3 gün önce candan mühendislik te lpg taktırdım taktırdıktan ertesi gün sabah aracın motor ışığı yandı candan mühendisliği aradım sorunu çözüceklerini ve tekrarlamaması için gereken işlemleri yapıcakşarını belirttiler gittim sorun çözüldü 4 saat trafik 40 km yol öektikten sonra eve geldiğimde motor ışığı tekrar yandı sizce neden yanıyo olabilir araca brc nin tam uyumlu lpg kit i takıldı .

Lpg ayarından kaynaklanıyor, zengin veya fakir karışım arıza ışığı yakmasına neden oluyor, tekrar ayar yapılması gerekiyor sorun devam ederse lpg ile yol ayarı yapılması en iyisi olacaktır.

Aracınız
Anladım birkere daha yazılım silindi tekrar atıldı ama tekrar aynı şey oldu aradım 100 km benzinde kullanın sonra gelin birdaha ayar yapalım denildi ole denicem ondan sonra tekrar yanarmı acaba ?

Aracınız
Son yadıktan sonra tekrar gittim bilgisayara bağladılar aracımın vites göstergesi vs çalışmıyodu beyaz ışık yeşil olmuyodu bilgisayarda gösterge hatası çıktı modül değişilcek dendi modül değişti kanlolarda yanlış bağlantı varmı diye kontrol edildi hiçbi sıkıntı yok düzeldi eve geldim tekrar yandı

Geri