bagaj kaldırma

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yurt dışını beklemenize gerek yok.Ben vtec2 için kendi aracımda uyguladım ve 1 yıla yakın olacak neredeyse yaylarda gevşeme veya herhangi bir problemle karşılaşmadım.Sizde aynı uygulamayı aracınız için yapabilirsiniz.Hırdavatçıdan 3 TL'ye kapı yayı alırsanız aynı işi görecektir.Aşağıda ki konuda detaylı resimleri ve açıklamayı bulabilirsiniz.

http://www.civictr.com/showthread.php/3323-Vtec2-otomatik-açılan-bagaj-projesi

Aracınız
Ben gecen hafta o 3 TL lik basit yaylarla denedim 1 cm 10 cm e cikti ama otesi yok basit yaylar kaldiramiyor biraz degil bayagi etli guclu fonksiyonel ayarli bir yay gerekli aliexprestekini deniycem musait bi ara deneyen varsa video cekse bizde hem yay hemde montaj konusunda nokta atisi yapsak sevaba girsek ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben gecen hafta o 3 TL lik basit yaylarla denedim 1 cm 10 cm e cikti ama otesi yok basit yaylar kaldiramiyor biraz degil bayagi etli guclu fonksiyonel ayarli bir yay gerekli aliexprestekini deniycem musait bi ara deneyen varsa video cekse bizde hem yay hemde montaj konusunda nokta atisi yapsak sevaba girsek ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kardeşim yazımın altında ki konuya bakarsan detaylı resimleri ve videoyu görebilirsin. Tam kalkmamasının sebebi de, yayların boyunu uzun bırakmış olabilirsin ya da yanlış deliğe yayları takmış olabilirsin. Yayların ihtiyacı olan açıyı yakalayamazsan bagaj tam açılmayacaktır.
Sen aracında nereye monte ettiğini görebileceğimiz birkaç resim eklersen sana yardımcı olabilirim.
Resimler hem bagaj açıkken hemde bagaj kapalı arka koltuğu yatırıp içerden çekersen iyi olur.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
]Hocam aliexpresden sipariş geçicem yayları ben basit nalburdan aldıgım yayla denemiştim YAY.jpg
bu yayı spariş geçicem uzatılmış uzunluğu 24 cm işimi görür değilmi arac fb7.Tesekkurler

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri