Arkadaşlar Tavan Lambası na T10 led Takarken sigorta attı . Hangisi tavan isigi sigor

b090083aec9db8a9d2a2bfc0eef0091f.jpg

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Kaputta olan yerdeki sigorta paneli 10 olan olması lazım. Yedek sigorta vardır umarım.

Sigortaları paket haline aldım. ben şimdi ama hangisini kullanacağımı bilmiyorum . Aslında elektrikçi ye götüreceğim ama köydeyim kasaba 65 km uzaklikta gidip gelmesi uzun . Cevabın için teşekkür ederim .

Aracınız
Aracın kullanma kitapçığında tüm sigortaların hangi devreyi koruduğu yazıyor. Ordan yardım alabilirsiniz. Sigorta veya ampül değişimi yaparken kontak kapatmak faydalı olur. Aksi taktirse böyle durumlar yaşanabiliyor.
Selamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Sigortaları paket haline aldım. ben şimdi ama hangisini kullanacağımı bilmiyorum . Aslında elektrikçi ye götüreceğim ama köydeyim kasaba 65 km uzaklikta gidip gelmesi uzun . Cevabın için teşekkür ederim .

kaputun içindeki sigorta kutusunda en alttan birinci olması gerekiyor kırmızı 10 luk olan ;)

Aracın kullanma kitapçığında tüm sigortaların hangi devreyi koruduğu yazıyor. Ordan yardım alabilirsiniz. Sigorta veya ampül değişimi yaparken kontak kapatmak faydalı olur. Aksi taktirse böyle durumlar yaşanabiliyor.
Selamlar.

Teşekkür ederim sigortayı yaptım ama çok garip bir olay oldu. Ayna altına ışık yaptım. EagleEye 2White 2Amber olanından ayna sinyalini sarıya bağladım sorun yok sinyal yanında sarı yanıyor ama beyaz olanı tavan ışığına bağlamaya çalıştım ama nedense tavan ışıkları yanmaya başladı ben aç kapa anahtarını kapalı tutsamda . Sorunu bulamadım
kaputun içindeki sigorta kutusunda en alttan birinci olması gerekiyor kırmızı 10 luk olan ;)

Tavan lambaları için hangi ledden almak lazım? Dipsiz t10 led diye aratınca bir ton çeşit çıkıyor. Photonturkey diye bir siteden bakıyorum ama hangisi anlamadım. Araç 2013 fb7 bu arada

Aracınız
bende dün bagaja led takarken sigorta yandı heralde araç içi tavan aydınlatmaları kapı altları ve bagaj lambası yanmıyor bugun bütün sigortalardan 2ser tane aldım lazım olur sonra diye.. fırsat bulup değiştiremedim daha önceden de yapmışlığım yok bilenler yardım ederse iyi olur..
kitapçığa baktım içaydınlatmalar direksiyon altındada gözüküyo kaput altında da.. garip bi durum değil mi?

Aracınız
İkisine de bakın. Hangisi arızalıysa onu değiştirirsiniz;) ayrıca bir tavsiye, ampul değişimlerinizi kontak kapalı konumdayken yapın. Ampülü taktığınızda yanıyorsa sorun yok, yanmıyorsa tekrar kontağı kapatıp ampülün yönünü değiştirin o şekilde kontrol edin. Benim de zamanında çok sigorta attırmışlığım var. Bilirim:)))
Selamlar...

Geri