Civic enjektor temizleyici kullanan var mi

Civic enjektor temizleyici kullanan var mi

Aracınız
Dün autokit marka aldım. Bakıcaz 8,95tl özdilekte 13 yıldır kullanmadığım bişey faydası olur umarım

esaret

0
Kitapçığın bakım bölümüne baktıgınızda ekstra ürün kullanılmaması gerektiği bunun araca zarar verebileceği yazar. Yakıtı ve yağları sıvıları iyi yerden aldığınızda bunlara ihtiyaç kalmayacağı taraftarıyım.

manuel fd6 2008 lpg modifiye
gazi makina mühendisliği
angara garage

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Cuma günü yağ değişimi için Kayseri Honda Metin ustaya gittim. Sıra beklerken bir Accord sahibine usta dedi ki; "bu aracın motorunda katkı maddesi kullanılmış, o da kurum yapmış motorun içinde, artık şansına ne zamana kadar gider bilmem ama sıkıntısı var" dedi. Adam da bu katkı maddelerinden koydurmuş, adam ne gibi bir sorun olur dedi, Metin usta da; "insanda beyne pıhtı atar ya, bu da aynen öyle, atarsa sıkıntı büyük, ne kadar gider belli olmaz" dedi. Bana da aşırı gereksiz geliyor böyle katkı maddeleri. Ayrıca kullanım kılavuzunda belirtmişler katkı maddesi kullanmayın diye, macera aramayın bence.

Aracınız
Enjektor temizlemek ya da kurumlarin temizlenmesi icin iki yol vardir .. Mazda RX8 I olan bir arkadasim vardi araba durup duruken tekliyordu bizde ki Vtec gibi atmalar yapiyordu, arabayi redline yapip bir sure sonra yokus asagi komprasore bir soktu sonra tekrar gazladi bir mudet kendine geldi ve bir daha da yapmadi. Bence durumu o kadar kotu degilse alkol vs denenmeli :))) Eminim bir seyi yoktur. Bunu ozellikle soguk havada denenmesi daha yararli olacaktir. Surekli dusuk devirde kullanmakta motor sagirligi denen sey meydana getirir. RX8 Wankel motor oldugunu biliyorum ama pistonla aralarindaki vark fiziki gorunus, sikistirma ve yag kullanma. Emin olun pistonlar icinde bu gecerlidir, en son care doktor.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dün internetten 30 tl ye almış olduğum würth marka enjektör temizleyiciyi 150 km şehir dışında yüksek devirde kullandm tekrar gaza çektiğimde aracın atmosferinin değiştiğini hissettim Aracnda sagırlık olduğunu düşünen forumdaşlara şiddetle tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Enjektor icin en iyi temizlik duzenli olarak lpg filtresini degistirmek bence

Geri