Seramik Kaplama+Body kit+navigasyon

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba. Aracım Diyarbakır'daki bombalı saldırıda hasar gördü ve serviste yapım aşamasında şuan. Bende kaç zamandır aracıma body kit seti ve navigasyon taktırmayı düşünüyordum ama bi türlü kısmet olmadı. Şimdi de araç servisteyken yaptırayım dedim. Honda Kardelen plaza servisinde seramik kaplama+ body kit seti + necvox marka navigasyon için 4500 tl fiyat aldım. Ayrı ayrı olaraktan şu şekilde;

*Seramik kaplama ; 1000 tl (2000 tl den düştü kampayaya varmış)

*body kit seti; 1750 tl (2500 tl fiyattan indiler)

*necvox navigasyon; 1750 tl (2500 tl den düştü kampanyaya girmiş)

Arkadaşlar sizce fiyatlar nasıl. Dışarda mı yaptırmak daha mantıklı yoksa servisten devam mı etmeliyim. Aracım 2012 model 2013 eylül çıkışlı, 23 bin km de elagance paket. Bu saldırıdan önce hatasızdı. Şimdi 3 kapı da kuru çekiç var birde tavan saçı ve ön cam değişti. Herhangi bir boya falan yok. Hasar kaydı ve değişen durumundan aracın piyasa değeri zaten düşecek birde bu şekilde masraf etmek sizde mantıklı olur mu. Yani yaptığım extralar satarken fiyata etki edebilir mi.
Şimdiden teşekkürler herkese kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

StarGT

0
Aracınız
Merhaba [MENTION=4395]Policeman[/MENTION],
Öncelikle geçmiş olsun, Gözüme ilk çarpan body kit oldu forum Çamkıran Garaj var ama oda size olmaz çamkıran izmirde siz ise başka şehirdesiniz.
navigasyon için tam modeli olsaydı biraz daha detaylı inceleme yapılırdı ama 3 aşagı 5 yukarı o fiyatlarda diye bilirim.
seramik kaplama için birşey diyemiyecem. hiç araştırmadım şuanda da aracıma yaptırmak istemedigim için duruyor.

Aracınız
piyasa fiyatlarına yakın. lakin bulunduğunuz bölgede imkanlar biraz kısıtlı olduğundan değerlendirilebilir.

bana kalsa seramik kaplama hiç düşünmezdim. sonuçta 2-3 senede bir araç değişikliği istiyor canımız :)

Aracınız
Seramik kaplama 0 arac alinca yapilir bi kac yil temiz kalmasi acisindan boyasi degiseni olan bi araca seramik kaplama hic mantikli gelmiyor.
Digerleri keyfi yerinizde olsam bu kadar parayi aksesuara verecek gucunuz varsa satin o araci. Uzerine bi miktar daha koyun temizini alin nacizane tavsiyem.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4395]Policeman[/MENTION] Hocam geçmiş olsun, yapmayı düşündüğünüz extralar ikinci el de beklediğiniz sonucu vermeyebilir.
Bence de seramik kaplama yaptırmayın.
Body kiti boyalı [MENTION=3824]Çamkıran Garaj[/MENTION] dan 1000 TL civarı alabilirsiniz, montajını da 250 civarı servise yaptrısanız 500 TL buradan kar edebilirsiniz.
Navigasyon için 1750 bence çok 1250 civarı hak ettiği rakam :)

Aracınız
bence seramik kaplama çok gereksiz bir masraf ben tamamen boşa para olarak görüyorum

body kit yaptırılabilir.

navigasyon şart ama android tabanlılar var piyasada bence araştırmalısınız

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba. Aracım Diyarbakır'daki bombalı saldırıda hasar gördü ve serviste yapım aşamasında şuan. Bende kaç zamandır aracıma body kit seti ve navigasyon taktırmayı düşünüyordum ama bi türlü kısmet olmadı. Şimdi de araç servisteyken yaptırayım dedim. Honda Kardelen plaza servisinde seramik kaplama+ body kit seti + necvox marka navigasyon için 4500 tl fiyat aldım. Ayrı ayrı olaraktan şu şekilde;

*Seramik kaplama ; 1000 tl (2000 tl den düştü kampayaya varmış)

*body kit seti; 1750 tl (2500 tl fiyattan indiler)

*necvox navigasyon; 1750 tl (2500 tl den düştü kampanyaya girmiş)

Arkadaşlar sizce fiyatlar nasıl. Dışarda mı yaptırmak daha mantıklı yoksa servisten devam mı etmeliyim. Aracım 2012 model 2013 eylül çıkışlı, 23 bin km de elagance paket. Bu saldırıdan önce hatasızdı. Şimdi 3 kapı da kuru çekiç var birde tavan saçı ve ön cam değişti. Herhangi bir boya falan yok. Hasar kaydı ve değişen durumundan aracın piyasa değeri zaten düşecek birde bu şekilde masraf etmek sizde mantıklı olur mu. Yani yaptığım extralar satarken fiyata etki edebilir mi.
Şimdiden teşekkürler herkese kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba
cvp için geç mi kaldım bilmiyorum ama ben yazayım istedim yinede

FB7 body kit boyalı : 780,00 TL forum üyelerine özel ( max 200 tl kargo ücreti tutsa size 1000 tl 'ye gelecek. )

navitech navigasyon : 1540,00 TL KDV dahil fiyatı

*Dahili GPS Navigasyon
* Mirrorlink Fonksiyonu
* Eller Serbest Modu ( Telefon Rehberi & A2DP)
* USB/SD Fonksiyonları (32 GB kadar destekli)
* Park Kamera Girişi
* AM/FM Radyo 30 Kanal Hafızası
* RDS Fonksiyonu
* Arka Monitör Video Çıkışı
* 4 Kanal RCA Preamp Çıkışı
* Tam Fonksiyon Uzaktan Kumanda
* DC/DIVX Uyumlu
* 4x50W Maksimum Çıkış Gücü
* Parlamayan Dokunmatik Ekran
* 800x480 Yüksek Çözünürlüklü LCD
* Sub Woofer Çıkışı
* AV IN Fonksiyonu
* PAL/NTSC Uyumlu
* Resim Kontrolü : Parlaklık/Kontrast/Keskinlik/Doygunluk
* Tekrar / Program / Karışık Fonksiyonları

detaylar için beni arayabilirsiniz : 0538 545 39 04 Evran Topal

Aracınız
Ben yaklaşık 3 hafta önce Edirnedeki servise ufak bir rütuş boyası için gittiğimde seramik kaplama için kampanya olduğunu ve taksitte yapabileceklerini söyleyip 850 tl dediler. Şimdi gitsem biraz sıkıştırsam yine aynı fiyattan yaparlar gibi geliyor. Bu konuda benimde kafamı kurcalayan ise sizce bu dönemde seramik kaplama yaptırılmalı mı yoksa nisan-mayıs ayı gibi yaptırılsa daha iyi olur ?

Geri