BRC gösterge ışığı hakkında

Aracınız
iyi akşamlar arkadaşlar, forumda biraz dolandım fakat sorunumun cevabını bulamadım.

daha önceden kırık dökük bilgim olsa da, illa ki başına gelen vardır diye bir sorayım istedim.

dün akşam lpg yi fullettikten sonra aracı 2-3 km kullanıp evin önüne parkederken 4 gösterge ışığının da yanıp söndüğünü gördüm. aracın çekişi vs ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım. bir kaç kere marş aç kapa yaptım, lpg düğmesini de aynı şekilde aç kapa yaptım düzeldi. bu sabah aracı çalıştırdım normal bir şekilde, 50 metre sonra aynı şey tekrar etti fakat bir 50 metre sonra tekrar düzeldi. ardından araç 200 km civarı yol yaptı ve bir sıkıntı görünmüyor.

öncelikli tahminim istasyonda lpg yi fazla basıp basınç sensörü veya şamandırayla ilgili bir sıkıntı oluştuğu.
araç fabrikasyon BRC lpg. bu bilgiler ışığında sorunla karşılaşan veya bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. illa ki servise gidilecek, araca bakılacak ama sorunun ne olduğunu bilerek gidersek arıza gideriminde oyalanmamış oluruz. teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2773]sekolan[/MENTION] Tahminleriniz büyük ihtimal doğru, pompa basıncı şamandırayı etkilemiş olabilir, başka bir benzinlikten alın problem devam eder ise servise baktırın derim.

yau

0
Benim LPG göstergelerinde de sıkıntı olmuştu göstergenin arkasında minik bir hoparlör var bitince uyarı veren o metal aksama değince şasi yapıyor sanırım ( böyle mi ifade edilir bilemiyorum) LPG gosterge ışıkları kafayı yiyordu. Dayanamayıp açtığımda anladım.. Deneyin derim

2014 Civic Premium Düz Vites

Geri