Araç alıyorum yardım

Aracınız
Merhabalar 2 yıl aradan sonra yeniden civic alıyorum kısmetse. Aracı görmeye gidecem nelere dikkat etmem gerek yardımcı olursanız sevinirim.Expertiz şasiden ve plakadan sorgulama harici yapılacak bir şey var mı ? Şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar 2 yıl aradan sonra yeniden civic alıyorum kısmetse. Aracı görmeye gidecem nelere dikkat etmem gerek yardımcı olursanız sevinirim.Expertiz şasiden ve plakadan sorgulama harici yapılacak bir şey var mı ? Şimdiden teşekkürler

Yapılacak bir şey yok ama yinede linkteki uyarıları okuyun derim,

https://www.civictr.com/showthread.php/2518-Yeni-dolandırıcılık-türü

Aracınız
Teşekkür ederim şimdi ruhsatın resmini isteyeceğim bunlara bi hafta önce ben de denk geldim araç Sincan'da gözüküyordu telefonda Polatlı diyince anladım bi iş olduğunu kapattım. Umarım alacağım arabada sorun çıkmaz

Merhabalar, uzun araştırmalar sonucunda bütçeme göre civic almaya karar verdim. Kullanıcılarından daha doğru beni yönlendirecek kimse olmadığını düşündüğümden sizlere aşağıdaki konuda danışmak istedim.
Hangi civic alınmalı;
1-2009 veya 2011 1.6 premium veya dream otomatik,
2-2010 veya 2011 1.4 hb sport veya comfort otomatik,

Araç, eşim de kullanacağı için otomatik olmalı, yokuşlarda arkaya kaçmamalı, yeni çocuğumuz olduğundan güvenlik ve bagaj önemli. Sorunsuz bir araç olması önemli (arıza,motor konuları), Performans ikinci sırada benim için. Honda ve genel anlamda araçlar hk fazla bilgim bulunmamaktadır.

Bagajlar arasında hacimsel çok fark olmadığı hatta hb nin daha kullanışlı olduğu belirtiliyor. Kasislerde sedanın altını çarpma riski bulunmaktaymış vb...

Değerli öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10310]Sosrikua[/MENTION] Sedan civic almanızı öneririm, model yılı bütçenize bağlı, ancak dream kesinlikle almayın premium olabilir para durumuna göre elegance öncelikli olabilir.

Teşekkür ederim, bütçem 50-55 arası olduğu için temiz elegance bulmam zor gibi. Dream seçeneklerimi tavsiyeniz üzerine kaldırıyorum. Hb yi neden önermiyorsunuz? Kronik bir sorunu vs mi var?
İyi günler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkür ederim, bütçem 50-55 arası olduğu için temiz elegance bulmam zor gibi. Dream seçeneklerimi tavsiyeniz üzerine kaldırıyorum. Hb yi neden önermiyorsunuz? Kronik bir sorunu vs mi var?
İyi günler.

Kronik sorundan dolayı değil, bebek var ise bagaj mutlu etmeyebilir ayrıca dediğiniz yıllarda ki civic hb kasaları ikinci elde sedana göre hızlı satılmıyor.

Geri