Yetkili servise gidecekler dikkat!!!

2013 civic premium aracimin 50 bin bakimi icin servislerden fiyat aldığım. Aracımi bakimlarina götürdüğüm Honda Marmara (Beylikduzu-Haramidere) tam 1.700 tl. fiyat çıkardı. Bunun icerisinde periyodik bakimda degisen filtreler yag vs ve ayrica arka fren balatalari mevcut.Manuel şanzımanda gerek olmayan sanziman yağını ve yakıt filtresini degistireceklerini soylediler ektsradan.

Honda Marmara'da 17 yil servis sefligi yapip ayrilan Osman usta Beykent sanayi sitesinde Akgun otoda.Onu aradım. Servislere hep bayıldık bi sefer de özel deneyelim dedik çıktık yola.sanziman yağınin degismesine gerek yok yakit filtresinin degismesine gerek yok, motor yağ orjinal hondanin yagi filtreler ve arka fren balatalari (apptech olmasi lazim) 450 TL.Ustanin isciligi ilgi alakasi tecrubesi zaten ortada.yetkili servise gitmeden düşünün derim.1700 tl nere 450 tl nere. Yazık günah. Garantisi bozulmasin diye düşünen arkadaslar zaten iplemiyorlar rahat olun.Parayi sokakta bulmuyoruz.Saygilar.

Aracınız
Civic FC5 2017
Wallahi biz de çok dert yandık başka başlıklarda servisin pahalı olmasından. Sadece yağ bakımı 750 tl mi olur!..
Hatta ben honda türkiyeye sitem ettim sitelerinden. Geri dönüş yaparak; biz parçaları japonyadan getiriyoruz. Japonyadan ithalat vergisi avrupadan ithalata vergisine nazaran yüksek ondan pahalı dediler utanmadan...

Polen filtresi netex diye bir marka bugün cikardi usta japon degil dedi.Demesine gerek yok netex diye japon mali mi olur:) Icim rahat yetkili servise daha adim atmam.4 yıldır yetkili servise para bayildigim icin de keriz gibi hissediyorum kendimi desem yalan olmaz.Iyi usta sağlam parça olay bu.

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Etacli

0
Sivaslı misiniz hocam. Öyle ise tüm yetkili servisleri bilmem ama açılım sıkıntı sanayide opel58 e git onlardan iyi iş yapıyorlar;)

İlbeyli58

Eyvallah hemserim sivasliyim evet:) Bak honda marmara da sivaslinin az kalsin boruyu dosuyorlardi:) Teşekkür ederim sağolasın aklimda bulunsun

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Wallahi biz de çok dert yandık başka başlıklarda servisin pahalı olmasından. Sadece yağ bakımı 750 tl mi olur!..
Hatta ben honda türkiyeye sitem ettim sitelerinden. Geri dönüş yaparak; biz parçaları japonyadan getiriyoruz. Japonyadan ithalat vergisi avrupadan ithalata vergisine nazaran yüksek ondan pahalı dediler utanmadan...
Alla alla ? K&N yag ve hava filitresini ben 80 dolara alabiliyorum, buradaki fiyati sadece hava filitresinin 1000 lira ustu hem onlari taktigindan daha iyi. TR den hic bir sekilde alisveris yapmak istemiyorum bu yuzden kura bile vursan daha dusuk maliyet cikiyor.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende aynı durumu düşünerek ilk defa 80 bin bakımına özele gideyim dedim ismini verip karalamak istemiyorum

SÜBAP AYARI YAPTIKTAN SONRA ÜST KAPAĞI KAPATIRKEN KABLO SIKIŞTIRMIŞ VE ARABAM 1 hafta sonra çalışmadı elektrikçi getirdim sigorta patlamış yenisini takıyo daha takmadan patlıyo bana arabada şase olduğunu bi kablo teması olduğunu söyledi mecbur sabah çekici çağırdım

ÇEKİCİYE: 50
OTO ELEKTRİKÇİYE: 200. Tl verdim

Ve ön body kit eki çekiciye yüklenirken kırıldı yetkili servise zaten yoktı lanet olsun dedim özel servisede daha güvenim kalmadı

220 bakıma verdim 250 lira masraf açtı. 470 tl ile ben zaten rutin bakımları yetkilide yaptırırdım sanırım yetkiliye gidecem yine

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende aynı durumu düşünerek ilk defa 80 bin bakımına özele gideyim dedim ismini verip karalamak istemiyorum

SÜBAP AYARI YAPTIKTAN SONRA ÜST KAPAĞI KAPATIRKEN KABLO SIKIŞTIRMIŞ VE ARABAM 1 hafta sonra çalışmadı elektrikçi getirdim sigorta patlamış yenisini takıyo daha takmadan patlıyo bana arabada şase olduğunu bi kablo teması olduğunu söyledi mecbur sabah çekici çağırdım

ÇEKİCİYE: 50
OTO ELEKTRİKÇİYE: 200. Tl verdim

Ve ön body kit eki çekiciye yüklenirken kırıldı yetkili servise zaten güvenim yoktu lanet olsun dedim özel servisede daha güvenim kalmadı

220 bakıma verdim 250 lira masraf açtı. 470 tl ile ben zaten rutin bakımları yetkilide yaptırırdım sanırım yetkiliye gidecem yine

[MENTION=100]MUSTAFA[/MENTION]01 kardeşim dediğiniz yeri özelden yazarmisiniz bende bu konuda sıkıntı yaşadım

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri