Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

msgkcn

0
Arkadaslar s.a.
Arac ile birlikte verilen cyclone navigasyon cihazina bluetooth ile muzik caldiran var mi birde cihaz uzerinden gelen cagri yani zil melodisini kismanin bir yolu var mi

kara82

0
Aracınız
Arkadaslar s.a.
Arac ile birlikte verilen cyclone navigasyon cihazina bluetooth ile muzik caldiran var mi birde cihaz uzerinden gelen cagri yani zil melodisini kismanin bir yolu var mi
Evet, once bluetoothtan iki cihazi bagliyoruz. Sonra bluetoothun altinda menuye basiyoruz, alt tarafta A2dp yazan yere girince muzik calmaya basliyor. (2013 model civic ve cyclone)

msgkcn

0
benim arac 2015 ve bluetooth'a girdiğimde böyle bir menü cıkmıyor, araç ustunde gelen cihaz bu. aracım 2015 black edition üzerindeki cihaz rrw1500 ne kullanma kılavuzu ne birseyi saçma sapan bi cihaz müzik çalmıyor bluetooth dan, navigasyon olarak igo var nasıl güncelleyecem bilmiyom

kara82

0
Aracınız
Bu forumda daha once igo paylasilmisti. Daha guncelini farkli sitelerden yüklemeye calistim ama ben de bulamadim

Aracınız
arkadaşlar merhabalar yeni aracıma nevi alacagım sizce cyclone mi yoksa necvox mu tavsiye edersiniz

Arkadaslar s.a.

Dostum merhaba . Ben artık dinleyebiliyorum . Bluetooth ile bağlıyken bluetooh menüsüne gel orada media oynatıcı var oraya bas ve play tuşuna bas =) bende başta çok üzülmüştüm ama hallettin ..

Aracınız
Arkadaşlar merhabalar
Aracımı alırken üzerinde gelen Cyclone marka üniteden ben de pek memnun değilim. Benim için en büyük problem, ses kalitesinin kötü olması. Ben bunun gibi markasız cihazların ses kalitesinin kötü olduğunu biliyordum, ancak bu kadar kötü olacağını tahmin etmiyordum. Yanlış anlaşılmasın, sesten beklentim yüksek bangır bangır ses değil. Düşük seslerde de temiz bir ses bahsettiğim (progressive rock dinlerim). Daha önceki aracım Peugeot 207 idi. Bu aracı da orijinal teybi ve ses sistemiyle kullandım. Üstelik o araçta, sadece ön kapılarda 2 adet mid takımı ve ön konsolda 2 adet tweeter vardı. Ama araçta düşük seslerde bile temiz müzik dinleyebiliyordum. Şu anda, iyi kalitede kaydedilmiş MP3 dosyalarımdan da, audio cdlerimden de dinlediğim müzik, sanki bir perdenin arkasından geliyormuş gibi geliyor. Ancak müziği belli bir seviyeden fazla açtığım zaman detayları duymaya başlayabiliyorum. Tüm ayarları denedim ama sevmedim. Sırf bu sebeple, bu üniteyi değiştirmeyi düşünüyorum ama diğer markaların ürünlerinde de aynı sıkıntıyı yaşamaktan korkuyorum. Bir yerde şöyle bir şeye rastladım ama bu ürünü bulup taktırma şansımız olabilir mi acaba sizce? http://www.otogol.com/2013/04/13/honda-civic-pioneer-multimedya-sistemi/ Ya da ses kalitesinin yüksek olduğunu bildiğiniz benzer bir marka ürün var mıdır?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhabalar
Aracımı alırken üzerinde gelen Cyclone marka üniteden ben de pek memnun değilim. Benim için en büyük problem, ses kalitesinin kötü olması. Ben bunun gibi markasız cihazların ses kalitesinin kötü olduğunu biliyordum, ancak bu kadar kötü olacağını tahmin etmiyordum. Yanlış anlaşılmasın, sesten beklentim yüksek bangır bangır ses değil. Düşük seslerde de temiz bir ses bahsettiğim (progressive rock dinlerim). Daha önceki aracım Peugeot 207 idi. Bu aracı da orijinal teybi ve ses sistemiyle kullandım. Üstelik o araçta, sadece ön kapılarda 2 adet mid takımı ve ön konsolda 2 adet tweeter vardı. Ama araçta düşük seslerde bile temiz müzik dinleyebiliyordum. Şu anda, iyi kalitede kaydedilmiş MP3 dosyalarımdan da, audio cdlerimden de dinlediğim müzik, sanki bir perdenin arkasından geliyormuş gibi geliyor. Ancak müziği belli bir seviyeden fazla açtığım zaman detayları duymaya başlayabiliyorum. Tüm ayarları denedim ama sevmedim. Sırf bu sebeple, bu üniteyi değiştirmeyi düşünüyorum ama diğer markaların ürünlerinde de aynı sıkıntıyı yaşamaktan korkuyorum. Bir yerde şöyle bir şeye rastladım ama bu ürünü bulup taktırma şansımız olabilir mi acaba sizce? http://www.otogol.com/2013/04/13/honda-civic-pioneer-multimedya-sistemi/ Ya da ses kalitesinin yüksek olduğunu bildiğiniz benzer bir marka ürün var mıdır?

Pioneer sistemle ilgili detaylar linkte mevcut, diğer linkleri inceleyerek elinizdeki sistemi daha iyi hale getirmekte bir çözüm.

http://civictr.com/showthread.php/753-Vibe-Optisound-8-Active-Pionner-bypass-Ön-kamera

http://civictr.com/showthread.php/1514-Vibe-Blackdeath-Blackair-komple-sistem

http://civictr.com/showthread.php/8...7C-serisi-hoparlörler-SWE-815-aktif-subwoofer

Aracınız
Öncelikle bu bilgilendirici cevap için çok teşekkür ederim. Ben pioneer sisteme bayıldım. Hele ki eklentilerle efsane bir sistem olmuş. Sizce ses sistemini oluşturan diğer komponentleri (hoparlörler, amfi gibi) değiştirsem ses istediğim hale gelebilir mi? Bana asıl önemli olan ana ünitenin kalitesi gibi geliyor hep.
Ben önce bir stock teyp takılı civic bulup sesi test edeyim. Ona göre hareket edip önce hoparlörleri mi yoksa ana üniteyi mi değiştireceğime karar vereyim. Tekrar teşekkürler.

C6833 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri