Egzoz ve Susturucu

hondayedekparcasi.com da fcc marka debriyaj seti 350 tl.. iki farklı yer fcc için orjinal ürün bilgisi verdiler.. bu konuda fikri olup, bilgi paylaşabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum..slmlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
hondayedekparcasi.com da fcc marka debriyaj seti 350 tl.. iki farklı yer fcc için orjinal ürün bilgisi verdiler.. bu konuda fikri olup, bilgi paylaşabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum..slmlar

Hocam debriyaj seti için üç marka var fcc, exedy, daikin bence üçü de bir birine yakın kalite.

Egzoz ve Susturucu

Arkadaşlar parcaları internet uzerinden serkan japon otomativden almış bulunmaktayım...Debriyaj seti DAIKIN 290 tl.. on tekerlek bilyası SKN çifti 170 tl, arka porya olarak orjinal NTN marka çifti 360 tl.. çok araştırdım burda karar verdim.. Ustaya 400 tlye anlaştım..Hayırlısı ile parcaları bugün sipariş verdim.. İnşallah sorunsuz olarak bu işi bitiririm..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar parcaları internet uzerinden serkan japon otomativden almış bulunmaktayım...Debriyaj seti DAIKIN 290 tl.. on tekerlek bilyası SKN çifti 170 tl, arka porya olarak orjinal NTN marka çifti 360 tl.. çok araştırdım burda karar verdim.. Ustaya 400 tlye anlaştım..Hayırlısı ile parcaları bugün sipariş verdim.. İnşallah sorunsuz olarak bu işi bitiririm..

Hayırlı olsun :eek:k:

Egzoz ve Susturucu

En sonun da debriyaj seti, ile 4 tekerlek bilyaları değiştirdim... Arkadaşlar gerçekten arabam sanki yenilendi.. Arabamın kullanışını ve sesi bu kadar değiştireceğini düşünmemiştim süper oldu.. bilya ve debriyaj seti konusunda yardıma ihtiyacı olanlar herzaman burdayım..

Dostum yuzde yuz araci sattin ama demeden edemicem.vtech acardir arac ve o ses gayet normal.100km istu ses artar.yada dip gaz yapardan vtech actigi icin

Geri