Boğaz Kelebeği???

Aracınız
Arkadaşlar aracım birkaç gündür düşük devirde çalışırken (ışıklarda ve ağır trafikte) stop edip duruyordu..Lpg den olduğunu düşünerek lpg ayarlarını yaptırdım..Ama 10 dk sonra gene stop etti.Daha sonra boğaz kelebeğini temizlememi istedi lpg ci ondan olabileceğini söyledi..Neyse temizlettik iyice, bu sefer de araç çalışırken 2000 devirlerde çalışıyor nerdeyse kendi kendine gaz veriyor..Ustaya sorduğumda biraz kullandıktan sonra düzelir dedi ama aklımda soru işaretleri var..Rölantinin bu kadar yükseklerde olmasının sebebi başka ne olabilir acaba? Bir de fren çok sertleşti bu gaz kelebeği temizliğinden sonra ..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10246]CanToNa1907[/MENTION] Boğaz kelebeği sökülerek temizlendiyse ki öyle gözüküyor rölanti ayarsızlıkları ortaya çıkabiliyor.

Aracınız
Sökülerek temizlendimi kelebek pozisyonuyla oynandı mı ? Ben kendim söktüm würth boğaz kelebeği temizleyicisi ile temizledim hatta elimle kelebeğin pozisyonunu değiştirdim temizledim ilk başlarda araç 2000. Devirlerde geziyodu kendi gaz verir gibi kullandıkça düzeldi ama yinede tam düZgün olmadığını hissettim adaptasyon yaptırdım yaptırılmalı bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sökülerek temizlendimi kelebek pozisyonuyla oynandı mı ? Ben kendim söktüm würth boğaz kelebeği temizleyicisi ile temizledim hatta elimle kelebeğin pozisyonunu değiştirdim temizledim ilk başlarda araç 2000. Devirlerde geziyodu kendi gaz verir gibi kullandıkça düzeldi ama yinede tam düZgün olmadığını hissettim adaptasyon yaptırdım yaptırılmalı bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sökülerek iyice temizlendi ..1 Hafta kadar kullanayım düzelmezse baktırayım artık..Bir de bu adaptasyon denilen olayı elektrikçi mi yoksa motor ustası mı yapar? Burda yapabilecek olan var mı bilmiyorum açıkçası??

Aracınız
Kesinlille adaptasyon yaptirin motor tamircisi tarsfinan

GT-N5105 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Boğaz kelebeğini temizlettik ama araç ışıklarda D'deyken devir düşüyor gibi ve stop ediyor..Adaptasyonu daha yaptırmadım ama kelebeği temizletmeden önceki hali gibi yine..Işıklarda D konumunda beklerken stop ediyor..Arkadan geçirecekler endişesi hakim ışıklara gelince:)

Geri