Cam filmi tamamen yasaklandi

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Devletin paraya ihtiyacı var işte.. MTV'de olduğu gibi filmde de soygun başladı..

Önce yasaklayıp cezayı keserler ve paraları alırlar..
Yeterince ceza kesip para aldıktan sonra cam filmini tekrar serbest bırakıp 'Halkımız Böyle İstedi, kararı geri aldık' der ve kahraman olurlar..
Biz de enayinin önde gidenleri olduğumuz için 'Helal olsun, halkın istediğini yaptılar' deriz..
Bu düzen böyle geldi böyle gider, adı üzerinde; "düzen"

zoiree

0
Arkadaşlar gözle fark edilmeyen filmleri nasıl tespit ediyorlar?
Ben 3M cam filmlerinin en pahalısını taktırmıştım, 4 sene önce 1500 tl tutmuştu.
Film beyaz, sadece ultraviole ışığı süzüyor, yani gözün gördüğü ışığı filtrelemediği için göz görmüyor filmi.
Böyle filmleri söktürdüklerine denk geldiniz mi?

Aracınız
Civic FB7 2015
Yav kafaları da çalışmıyor. Madem para toplayacaksın, dersin ki bunu serbest bıraktık ama standartı şu, ruhsata işlenecek ve işletmek için atıyorum 150 TL ödeyeceksiniz, 1-2 ay içinde işletmeyene cezayı keserim aracını bağlarım. Böyle bişey yapsalardı millet homurdansa bile çok itiraz olmaz, hem mağduriyet olmaz hem de şu an yaptıklarından çok daha fazla para toplarlardı. Ama çakalım cezayı demek kolaylarına geliyor.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Merhaba arkadaşlar bu düpedüz soygun madem terör için güvenlik için yapıyorsun ozaman önce uyar sonra ceza kes . Önce izin verdiğin sonra yasakladığın cam filmi oyunu da yışsonu bütce açığını kapatmakdan başka bişi değil daha bu başlangıç . Ayrıca bu işin oluru şu şekilde dir. Önce yayınlarsın sonra bu tarihe kadar muane istasyonlarına çağırır araçların filmini söktürür ve bir miktarda bu zararı karşılarsın . Ozaman tamam derim ama buşekilde halkı soymakdan başka bişi değil peki içeriden siyah bez gölgelik takınca ne yapacak . Yada fabrika çıkışı siyahcam....

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar bu düpedüz soygun madem terör için güvenlik için yapıyorsun ozaman önce uyar sonra ceza kes . Önce izin verdiğin sonra yasakladığın cam filmi oyunu da yışsonu bütce açığını kapatmakdan başka bişi değil daha bu başlangıç . Ayrıca bu işin oluru şu şekilde dir. Önce yayınlarsın sonra bu tarihe kadar muane istasyonlarına çağırır araçların filmini söktürür ve bir miktarda bu zararı karşılarsın . Ozaman tamam derim ama buşekilde halkı soymakdan başka bişi değil peki içeriden siyah bez gölgelik takınca ne yapacak . Yada fabrika çıkışı siyahcam....

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Zaten ben dahil çoğu kisi iceriden golgelik takacak aracina. Cunku benim ufak kızım var, hala emiyor. Bir sekilde ben aracin arkasini karartmak zorundayım. Bu anlamda yaptiklari insan haklarina bile aykırı.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar bu cam filmini protesto edelim... Ozellikle Istanbulda oturan arkadaslarimiz, bir yerlerde bulusup protesto etsek nasil olur ? Bu forum adminlerimizde cevaplarsa iyi olur facebook gruplarindan da duyuruyu yapar kaldirtiriz, hem sohbet muhabbet metting( bulusma ) yapmis olur birbirimizle tanismis oluruz ?

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaslar bu cam filmini protesto edelim... Ozellikle Istanbulda oturan arkadaslarimiz, bir yerlerde bulusup protesto etsek nasil olur ? Bu forum adminlerimizde cevaplarsa iyi olur facebook gruplarindan da duyuruyu yapar kaldirtiriz, hem sohbet muhabbet metting( bulusma ) yapmis olur birbirimizle tanismis oluruz ?

Adanada buna benzer bisey yapmislar trafik polisi gelmis coguna ceza yazmis cam filmi spor yay falan filandan dolayi bilginiz olsun. Bu ulkede hakkini aramak yada biseyi protesto etmek istediginizde "terorist" ilan edilme riski vardir unutmayin.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Aracınız
Adanada buna benzer bisey yapmislar trafik polisi gelmis coguna ceza yazmis cam filmi spor yay falan filandan dolayi bilginiz olsun. Bu ulkede hakkini aramak yada biseyi protesto etmek istediginizde "terorist" ilan edilme riski vardir unutmayin.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017
Hic farketmez korkmamamiz lazim odemicemde cikartmayacagimda. Benim arabam benim mahremim vergisinide odemiyorum bu saatten sonra kapattim garaja ne yapacaklar bakalim.

Geri