Difüzör garanti bozar mı Acil!

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi aracımın difüzörünü değiştirmeyi düşünüyorum fakat garanti bozulur mu bilgisi olan var mı

iPhone cihazından gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Mantiken bozulmamasi gerekir fakat servisin işlerinde mantik olmadığından birsey demek mumkun değil. Arayin bir servise sorun bizi de bilgilendirin mumkunse..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ukirdi

0
Peki yinede teşekkürler Servisi aradığımda sizlerede yazarım

Hocam bozmaz böle seyleri kafanıza takmayın lütfen garanti aracın herşeyi icin ayrıdır suspasiyon garantisi motor garantisi teyp garantisi koltuk vs vs kitapçığı okuyun görürsünüz ben jant süspansiyon tesisat herşey yaptım gergi kayısım ses yapiyodu garantiden degistiler herkes kafasına göre buseler uyduruyor sen oraya 800 1000 tl bakım parası veriyorsun ha deyince seni garanti dişi bırakamaz sifir araca bile lpg taksan garanti 5 seneden 3 seneye dusuyor bozamaz yanı

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe

Hocam bozmaz böle seyleri kafanıza takmayın lütfen garanti aracın herşeyi icin ayrıdır suspasiyon garantisi motor garantisi teyp garantisi koltuk vs vs kitapçığı okuyun görürsünüz ben jant süspansiyon tesisat herşey yaptım gergi kayısım ses yapiyodu garantiden degistiler herkes kafasına göre buseler uyduruyor sen oraya 800 1000 tl bakım parası veriyorsun ha deyince seni garanti dişi bırakamaz sifir araca bile lpg taksan garanti 5 seneden 3 seneye dusuyor bozamaz yanı

Peki hocam ön sisleri gündüz ledli olanlarla değiştirsem;
1-tampon sökülüyor mu
2-garanti sorun yapmaz sanırım onada
3-muayene de sorun olur mu bilginiz var mı

ukirdi

0
Peki hocam ön sisleri gündüz ledli olanlarla değiştirsem;
1-tampon sökülüyor mu
2-garanti sorun yapmaz sanırım onada
3-muayene de sorun olur mu bilginiz var mı

Hocam on tampon sokulucek evet garantide sikintin olmaz kendileride takiyolar zaten muaynede sorun olmaz kontaga baglatirsan gündüz farlarini

Peki hocam teşekkürler honda yı aradım difüzör için tekrar geri dönüş yapıcaklar bana sizleride bilgilendiricem

Aracınız
Garantiyi neden bu kadar ciddiye aliyorsunuz ki ? :))) Hayir bozulmazda direksiyonunuzda ya da dosemelerinizde yipranma olsa degistireceklerini mi zannediyorsunuz garantiden ? Burasi Turkiye, biraz kullandiktan sonra ne demek istedigimi daha iyi analayacaksiniz katiyen elestirmiyorum yanlis anlasilmasin. Sadece Honda bu konuda pek disiplinli degil. Aracinizin km bilgilerini ya da problemini yazin ben size neyin degismesi gerektigini soylerim... Zamaninda benimde emegim gecti bu arabalara uretilirken. Bu kadar tedirgin olacak bir sey yok, arka difizoru FC5 icin konusuyorum 2 vida 4 sekman tutar, reflektorleri degistirmek icin tampon sokulmesi lazim bunda da bisey yoktur zaten .. cikartirken dikkatli olunursa tipki lego parcasi gibi rahat oturur. Difizor icin sokmeye gerek yok ama ben rahat calismak istiyorum derseniz, sokersiniz. Cogu usta da sokmek isteyecektir hatta der ki , elimde isikli reflektor var sokmusken bunuda takalim der , pazarlama mantigi ;) kormayin piyasada yamyam cok sadece dikkatli olun ve arastirin.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Garantinin bozulmaması yalnızca cvt şanzıman için önemli.. Motor zaten düzgün, sıkıntı çıkarsa CVT'den çıkar diye düşünüyorum ben.. Onun dışında her türlü problemi sanayide max. 200-300e yaptırırız zaten.
Benim merak ettiğim, Aracın rutin bakımını (yağ-su-filtre) dışarıda yaptırınca garanti tamamen bozuluyor mu yoksa motor garantisi bozulup diğerleri devam mı ediyor? Servis tamamen bozulduğunu söylüyor.. Mantıken 6 yıl garantisi bozulsa da 3 yıl devam etmeli? LPG'de bile böyle ise....

Geri