Cam Filmi, Rüzgarlık, Kapı Eşik Sökme Hk.

Aracınız
Arkadaşlar malüm kontrollerden dolayı filmleri söktüreceğim artık çünkü gözlerim yolda çevirme varmı diye arıyor :) Aynı zamanda rüzgarlık ve eşiklerinde çıkartacağım. Yani fabrikasyona geri döneceğim.

Bu sebeple tuningci arkadaşlar filmi rezistanda zarar vermeden sökebiliyorlar ama rüzgarlık ve eşik işine girmiyorlar.

Daha önce rüzgarlık, eşik söken varmı? ısıtıp çıkarsam sonra yüzeyde kalan yapışkanı, silikonu wd40 vs.. ile temizlesek iz kalır mı? boyaya yada kapı üst kısmı folyosuna ve direk plastiklerine zarar verirmi?

Not :Eşiklerde sadece çift taraflı bant var silikon hiç yok, rüzgarlıklarda aralarda 2-3 noktada minicik ve direk kısımlarında gene 1' er noktasal siyah silikon var.

Öneri, yer(tuningci-sonax-ziebart dahil), yardımlarınızı bekliyorum.

Aracınız
Bence hiç birini sökmeyin paranıza ve emeğinize yazık yarın yine bi şeyler değişir ki değişecek pişman olursunuz benim bakış açım :)

Aracınız
Hiç sormayın Muhsin Bey bende aynı düşüncedeydim ama son çevirmelerle artık heves, görüntü gitti. Nevar ne yok sökcem herşeyi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Rüzgarlık eşik filan sıkıntı mı ki ??
Film araç içi görünmüyor diye, egzoz ses ten dolayı , rüzgarlık eşik filan sıkıntı olmaz galiba diye düşünüyorum ,, bende sadece film var sökmedim, spoiler da type-r bekliyorum kesin yaptircam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Cam Filmi, Rüzgarlık, Kapı Eşik Sökme Hk.

Ben de birşeylerin yine değişeceğini düşünerek hala cam filmini söktürmedim
1 yıl olmadı daha llumar cam filmi yaptırdım 350 tl verdim
Sanki ilk zamanlardaki gibi denetim de kalmadı ama çevirirlerse yazacakları da kesin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar gündüz hastaneye gitmeye çekinir oldum, bu aralar memlekete gitsem kesin çevirirler okadar mesafede.
Muhakkak beklemek fazla görünmemek en iyisi ama ben temizliği komple yapacam artık.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Rüzgarlıkları wd40 ile sökemezsiniz. Fakat alkol yardımcı olabilir. Aseton da denebilirsiniz ama dikkatli olun aseton kullanırken.
Selamlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri