Yakıt

Aracınız
Selam arkadaşlar
2014 Civic manuel orjinal lpg aracım var.50 tl.lik gazla şehiriçinde 175 km yapiyorum bana fazla yakıyor gibi geliyor sizce normali ne olmalı

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de 2001 vtec es7 var. 2010 yılında takılan Brc marka lpg ile en son bu ay içerisinde 35 litreyle 450 km yol yaptıktan sonra bitti. Şehirler arası ve şehir içi kullandım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selam arkadaşlar
2014 Civic manuel orjinal lpg aracım var.50 tl.lik gazla şehiriçinde 175 km yapiyorum bana fazla yakıyor gibi geliyor sizce normali ne olmalı

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ve aleykümselam
tl. Hesabından ziyade litre hesabı yapın.
1 litre lpg ile
10 km. Normal
11 km. İyi
12 km. Süper
Yaşadığınız şehirde yakıtı etkiler.

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de 2001 vtec es7 var. 2010 yılında takılan Brc marka lpg ile en son bu ay içerisinde 35 litreyle 450 km yol yaptıktan sonra bitti. Şehirler arası ve şehir içi kullandım.

Nasil yani...Ben 30 litreyle 250 normal km de yapjyorum.cok hafif kullanimda anca 280 yaptim.gazi ise hep shellden alirim.bu degerlere nasil ulasabiliyorsunuz vallahi helal olsun.Aldigim fis ile tutardan hesapladigim zaman 0.32 kurusa denk geliyor.litre hesabi olarak hic yapmadim.Ama hayatta sasmiyor 42 lt lik depom enxok 31 litre aliyor sakin kullanimda 280 km sehir ici tabi bu.sert kullanimda 250km.251 i goremedim...

SM-J500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Evet bu oldukça iyi bir değer. Maşallah. Benim aracım da bu değerlere yaklaşıyor. Kolay kolay karışıkta 8,5 litreyi geçmiyor.
Selamlar...

Bir tutkudur Vtec.

Aracınız
Evet bu oldukça iyi bir değer. Maşallah. Benim aracım da bu değerlere yaklaşıyor. Kolay kolay karışıkta 8,5 litreyi geçmiyor.
Selamlar...

Bir tutkudur Vtec.

tamamı şehir içi kullanımda bu değerler imkansız ama düz yol kullanımı olursa sakin kullanımda normal yani arkadaş zaten şehir içi şehir dışı karışık demiş yani uç örnekleri benim arabam niye bu kadar yakıyor diye dikkate almayın
Kendimden örnek vereyim çevre yolunun kenarında oturuyorum aracı sadece işe gidip gelirken kullanırsam 30 lt lpg ile 280 km yol gidebiliyorum.
Ama ailem de çevre yolunun kenarında ve bana uzak bir konumda oturuyor haftada 3 kez oraya gidersem çevre yolu olduğu için ışık yok sabit hızda gidebiliyorsun 320 km yol gidiyor araç şimdi 2 değerde gerçekçi değil aslında en doğrusu ortalamasıdır.

Geri