Siyah tampon bandi(seridi)

Arkadaslar merhaba 2014 siyah civik body kitli aracimi kayincoma verdim iki ginlugune sagolsun arkayi surtup tamponun kosesine yapistirma olarak takilan body kit parcasini dusurtmus. Serviste 105 tl takmasiyla birlikte 150 tl istiyorlar. Elinde bulunan ya da bulabilecegim bir yer tavsiye edebilecek olan var mi istanbul kucukcekmecede ikamet ediyorum cikma yan sanayi de olabilir sol arka serit

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar merhaba 2014 siyah civik body kitli aracimi kayincoma verdim iki ginlugune sagolsun arkayi surtup tamponun kosesine yapistirma olarak takilan body kit parcasini dusurtmus. Serviste 105 tl takmasiyla birlikte 150 tl istiyorlar. Elinde bulunan ya da bulabilecegim bir yer tavsiye edebilecek olan var mi istanbul kucukcekmecede ikamet ediyorum cikma yan sanayi de olabilir sol arka serit

912268dad2b9c3c097f691c934a5226f.jpg

Bahsettigim sey budur arkadaslar adini da tam olarak bilmiyorum aslinda L serit

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6044]zombi08[/MENTION] Şehir paketi denilen koruma bantlarını mı diyorsunuz?
Eğer oysa dışarıda yan sanayi bulma ihtimaliniz çok düşük.

[MENTION=6044]zombi08[/MENTION] Şehir paketi denilen koruma bantlarını mı diyorsunuz?
Eğer oysa dışarıda yan sanayi bulma ihtimaliniz çok düşük.

Adini bilmiyorum iste attigim resimde kosede duran L serit var ya iste o tamponun kenarlari surtmesin diye zannedersem dedigin dogru disarda soruyorum bulamiyorum belki bi arkadas cikarmistir elinde kalmistir filan bi sansimi deneyim dedim

Aracınız
Aynen sizin bahsettiğiniz parça sadece serviste satılan şehir paketinin arka tampon parçası tek çareniz servis veya çinden almak aliexpress i araştırdınız mı ??

Aynen sizin bahsettiğiniz parça sadece serviste satılan şehir paketinin arka tampon parçası tek çareniz servis veya çinden almak aliexpress i araştırdınız mı ??

Aliexprese baktim ama adinin ne diye gectigini bilmedigim icin bulamadim neyse bi kac gun baktim yoklugu da cok belli olmuyor aslinda sadece ben farkediyorum bolluk bi zamanda vercez artik 105 tale

ismi air ama net de ve aliexpres de ben baya bi uğraşın çaba sonucu bulamadım sadece serviste var dışarıda satan yer yok yaptırmak için bi kaç yer buldum benden numunesinin istediler yoksa yapamayız foto ile dediler serviste ise gaziantep akcanlar honda da sordum 1215 tl oda tanıdık aksesuara bakan kişi bana özel fiyatı buymuş 2017 yılı içerisinde sormuştum.

Arkadaşlar merhaba AliExpress te “bumper protection “ yazarsanız çıkıyor ama orjinalini bulamadım

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/qyUNvMvm

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/ZJ32i2Ur

Hay Allah razi olsun valla servise 105 tl verecektim burda cifti 30 tl ye geliyor Insallah aynisidir bi sansimizi deneyecegiz artik tutarsa

Geri