Multimedya otomatik gece moduna geçiş

Merhaba Arkadaşlar,

Belki paylaşılmıştır ancak benim yeni farkettiğim bir özelliği sizlerle paylaşmak istedim.
2017 model Honda Civic Hatchback aracımdaki multimedya gece kullanımında üstteki düğmeye basarak gece moduna alıyordum, sonradan farkettimki gösterde panelinin oradaki km sıfırlama çubuğunu sağa ve sola çevirince araç içi ışıkların parlaklığını arttırıp azaltıyor. Eğer parlaklığı max. yapmayıp bir tık bile düşükte kullanırsanız farlarınız yandığı zaman multimedyada otomatik olarak gece moduna geçiyor. Farlar söndüğünde gündüz moduna geri dönüyor.

Umarım bu bilgi bilmeyen veya farketmeyen arkadaşların işine yarar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Arkadaşlar,

Belki paylaşılmıştır ancak benim yeni farkettiğim bir özelliği sizlerle paylaşmak istedim.
2017 model Honda Civic Hatchback aracımdaki multimedya gece kullanımında üstteki düğmeye basarak gece moduna alıyordum, sonradan farkettimki gösterde panelinin oradaki km sıfırlama çubuğunu sağa ve sola çevirince araç içi ışıkların parlaklığını arttırıp azaltıyor. Eğer parlaklığı max. yapmayıp bir tık bile düşükte kullanırsanız farlarınız yandığı zaman multimedyada otomatik olarak gece moduna geçiyor. Farlar söndüğünde gündüz moduna geri dönüyor.

Umarım bu bilgi bilmeyen veya farketmeyen arkadaşların işine yarar.

Yalnız Değilsin :)

https://www.civictr.com/showthread.php/7776-Km-sıfırlama-düğmesini-çevirince

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de yeni farkettim, farlar yandığında ekran kararıyor. Fakat tünelden geçerken, kısa süreli farlar yanıp söndüğünde kararmıyor. Bir süre bekledikten sonra oluyor.
Mantıklı olmuş.

Gerçi düşündüm de bu kadar şaşıracak bir mevzu değil, bizim bütün şirket araçlarımızda var aynı mevzu :)

Geri