Honda civic fd6 kaza

Aracınız
Boyle durumlarda kaza olur olmaz hemen araclarin fotografini cekmek lazim. Sonrasinda tutanak tutmazsa kendisi bilir, sikayetci olursunuz.

Aracınız
Sen sana carpan araci plakasini biliyorsan ordan sirketi bul ve direk sirkete sikayet et belkide su an sana carpan arac yapiliyor sen karakola sikayette bulundun mu. Arac yapilirsa ve sen hala sikayetci olmamissan mahkrmelik olucaksin orda da gene sikayetin esas

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaza anında arabanın plakası marka ve modelini çektim ancak arkadaş şirket arabasının sigortasından yaptırmak istemiyor patronu yeni almış arabayı vs. kendi arabası ile kaza süsü verip o aracın sigortasından yaptıralım diyor. Sigorta şirketi de böyle bir durumu kabul etmiyor. Pazartesi günü kendi cebimden yaptırcam dedi bakalım ne olcak

ZTE BLADE V7 LITE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş bagaj değişmezse 500-600 gibi bi fiyat verdiler sigorta dan yaptırdım 900 lira hasar kaydı oluştu plaka kısmı boyandı çamurluk boyandı 2 Side düzeltildi bağajın orijinalse sigorta orijinal değil veya daha önce boyanmıssa kendin yaptır boya çıkıpta hasar kaydı olmaması miğde bulandırıyor şahsen ben almam hasarkaydı olmayan bir yerden boya çıkarsa

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun Senin aynı kaza şeklin benim başıma geldi 1.140 tl tuttu sigortadan yapıldı birde değer kaybı davası açtım aşağı yukarı 1.600 tl bir para alıcam
7ee6a573df3ea9f6b0269e2f09d7ad56.jpg

Aracınız
Yok değişmedi bagaj kapağı ama avukat değer kaybı çıkarttı 1.600 tl sigorta şirketine yolladı onlarda dosyayı tekrar açtılar daha ödeme almadım 1 veya 2 ay sürer dedi benim hesap numaramı aldı para senin hesabına yatacak dedi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7376]Swayldon[/MENTION] Hocam size de geçmiş olsun.

Hasar masrafı sizce ne kadar tutar

ZTE BLADE V7 LITE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun. Aynı kaza 3 yıl önce benim de başıma geldi. Yetkili serviste tampon, stop lambası değişti, bagaj kapağı onarıldı; 2250 tl masraf çıktı. Tampona eşdeğer parça fiyatı verdiler zarar ettim.

Geri