Hava Yastığı Şişirme Aparatı Degisimi

Ben değişim yaptırdım hersey normal arkadaşlar hatta daha normale döndü eskiden ışık hemen sönüyordu şimdi olmasi gerektiği gibi sistem kontrolü yapıp öyle sönüyor

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Merhaba,

2004 civic hb kullanıcısıyım, servis mesajı bana da geldi, değişime çağırıyorlar. Bu değişimde göğüsteki hava yastığı komple mi değişiyor yoksa sadece içerisinde bir parça mı? değiştiren arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Benim öğüste tam hava yastığının üzerinde bazı çizikler var o yüzden soruyorum.
Bir de kazalı, daha önce airbag açmış ve tamir edilmiş araçlar için de bu değişim geçerli midir?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,

2004 civic hb kullanıcısıyım, servis mesajı bana da geldi, değişime çağırıyorlar. Bu değişimde göğüsteki hava yastığı komple mi değişiyor yoksa sadece içerisinde bir parça mı? değiştiren arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Benim öğüste tam hava yastığının üzerinde bazı çizikler var o yüzden soruyorum.
Bir de kazalı, daha önce airbag açmış ve tamir edilmiş araçlar için de bu değişim geçerli midir?
Sadece yolcu tarafı için braket değişimi yapılıyor. Yapılan işlem dışarıdan görülebilen bir işlem değil.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Geri