Spor Paket

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar Honda Civic için önerilen 7500 tl değerindeki spor paketi almalı mıyım ? Görüşlerinizi sabırsızlıkla beklemekteyim.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam para sizin ama ben sakin ha diyorum acele etmeyin araç daha ulkemizde Yen'i AliExpress de ne varsa burayada gelir tamponun altına takılan ufacık parçalara bu kadar para mi verilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Honda parçaları ile ilgili pek bilgim yok. Size bayi fiyatlarını söyleyeyim siz olsanız nasıl alırsınız aracı bana söyler misiniz ?

-civic lpg executive beyaz 99,500
-spor 7,500
-cam filmi 550
seramik 1000
-nikelaj 400
toplam 108,500 fiyat verildi ama biraz indireceklerini söylediler. Sizin görüşünüz nedir ?

Aracınız
Honda parçaları ile ilgili pek bilgim yok. Size bayi fiyatlarını söyleyeyim siz olsanız nasıl alırsınız aracı bana söyler misiniz ?

-civic lpg executive beyaz 99,500
-spor 7,500
-cam filmi 550
seramik 1000
-nikelaj 400
toplam 108,500 fiyat verildi ama biraz indireceklerini söylediler. Sizin görüşünüz nedir ?

Araç fiyatına bisey diyemem değişik illeri telefonla arayıp fiyat isteyin pazarlık yapın ben öyle yapmıştım özellikle birden fazla Honda bayisi olan illeri

Spor paket çok gereksiz aracı alın sonra dışarda da yapılır

Cam filmi 3m lumar falan mi bu kadar pahalı kaç yıl garanti (ben şahsen 100 tl ye yaptırdım ayni işi görüyor )

Seramik büyük dolandırıcılık hiç bi şekilde yaptırmayın

Nikelaj nerelere yapılıyor ayni parçalar icin aliexpersse baktınız mi forumda bir sürü parça alanlar var

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Araç fiyatına bisey diyemem değişik illeri telefonla arayıp fiyat isteyin pazarlık yapın ben öyle yapmıştım özellikle birden fazla Honda bayisi olan illeri

Spor paket çok gereksiz aracı alın sonra dışarda da yapılır

Cam filmi 3m lumar falan mi bu kadar pahalı kaç yıl garanti (ben şahsen 100 tl ye yaptırdım ayni işi görüyor )

Seramik büyük dolandırıcılık hiç bi şekilde yaptırmayın

Nikelaj nerelere yapılıyor ayni parçalar icin aliexpersse baktınız mi forumda bir sürü parça alanlar var

nikelajı gördüm hocam az önce onu direk iptal ettiricem. Cam filmi olarak lumar olduğunu söylediler. Yani diyorsunuz ki aracı normal fiyatlı alın 8950 liraya bu yapılacakları para artacak şekilde yaptırabilirsin ? Doğru mu anlamışım :D

Aracınız
nikelajı gördüm hocam az önce onu direk iptal ettiricem. Cam filmi olarak lumar olduğunu söylediler. Yani diyorsunuz ki aracı normal fiyatlı alın 8950 liraya bu yapılacakları para artacak şekilde yaptırabilirsin ? Doğru mu anlamışım :D

Hatta yarısına belkide daha azına servisten aksesuar hediye harici almayın aksesuar fiyatları suistimale çok açık en güzelde servis suistimal eder

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Söyleyecek pek bir şey kalmamış [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] hocam hepsini açıklamış :)

Forumu takip etmeye devam edin yapılan uygulamaları inceleyin spor paketi yarısından daha aşağıya mal edebilirsiniz.

Geri